940MX 86 derece

monurts

Kilopat
Zorlayıcı oyunlarda 2-3 saat civarı oynadığımda en fazla 86 derece sıcaklık gördüm ekran kartımda. Overclock'u tamamen kapattığımda aynı şartlarda 85 dereceyi gördü en fazla. 85-86 derece 940 MX için sorun yaratacak bir sıcaklık mıdır?

Not: İşlemcim en fazla 75 dereceyi gördü ve bilgisayarım GPU 85 dereceye çıktığında fanı tam devire alıyor. 85 dereceye çıkmadan önce fanı tam performans çalıştırmıyor (estten kontrol etmedim fan seviyesini sesinden anladığım kadarıyla böyle).

Son düzenleyen: Moderatör:
Zorlayıcı oyunlarda 2-3 saat civarı oynadığımda en fazla 86 derece sıcaklık gördüm ekran kartımda. Overclock'u tamamen kapattığımda aynı şartlarda 85 dereceyi gördü en fazla. 85-86 derece 940 MX için sorun yaratacak bir sıcaklık mıdır?

Not: İşlemcim en fazla 75 dereceyi gördü ve bilgisayarım GPU 85 dereceye çıktığında fanı tam devire alıyor. 85 dereceye çıkmadan önce fanı tam performans çalıştırmıyor (estten kontrol etmedim fan seviyesini sesinden anladığım kadarıyla böyle).
Fan soğutucunuz var mı yoksa alıp deneyin. bilgisayarcıya götürüp içine baktırın belki toz falan biriktiği için ısınyor olabilir.

Benim yeni aldığım laptopta orta ayarlarda 2 saat Mafia 2 oynadığımda ekran kartı ısısı 88 işlemci ısısıda 93’ü gördü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı