940MX düşük FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

MaceraciErkan

Hectopat
Daha fazla  
Sistem özelliklerime rağmen oyunlarda en fazla 40 FPS alıyorum. Yeni format attım ve format atmadan önce bu kadar düşük FPS'i hiç görmemiştim neden bu kadar düşük FPS aldığımı açıklayabilecek var mı? (Sadece Minecraft'da değil diğer bütün oyunlarda aynı. )
1.png
2.png
2020-01-14_17.32.18.png

Peki siz, çok mu iyi biliyorsunuz?
Evet yeterince çok biliyorum, Windows 7 ve Windows 10'da onlarca farklı düzenlenmiş Windows 10 deneyimledim, en güvenilmez kaynaklardan bile dosya indirmişimdir ama hiç sistem aksamadı nedense. Nereden ne indirdiğini biliyorsan korkmana gerek yok, SolidShare dediğimiz grup yıllardır tek bir hatasını görmediğim gruptur. Bu adamın probleminin Windows 10 formatından sonra oluşan kasmadan kaynaklı olmadığını nereden biliyoruz? Ben bunu de deneyimledim her Windows 10 formatından sonra o sistem bir süre kasıyor.

Evet yeterince çok biliyorum, Windows 7 ve Windows 10'da onlarca farklı düzenlenmiş Windows 10 deneyimledim, en güvenilmez kaynaklardan bile dosya indirmişimdir ama hiç sistem aksamadı nedense. Nereden ne indirdiğini biliyorsan korkmana gerek yok, SolidShare dediğimiz grup yıllardır tek bir hatasını görmediğim gruptur. Bu adamın probleminin Windows 10 formatından sonra oluşan kasmadan kaynaklı olmadığını nereden biliyoruz? Ben bunu de deneyimledim her Windows 10 formatından sonra o sistem bir süre kasıyor.
Tamam, bizle tartışmak yerine yardım edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı