9500 GT GTA4 kasma sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DADEKEKİVEVEYA

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemimde; 2 GB RAM var ve ekran kartım 9500 GT, GTA 4 de kasma var oyunun ayarları High idi Medium yaptım yine kastı Low yaptım hiçbir şey değişmedi sorun ekran kartında mı yoksa RAM de mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de GTX 760 var. Zamanın da 2 GB Ram ve 9500 GT ekran kartı ile oynadım. O zamanda kasıyordu GTX 760 ile de istediğim gibi oynuyamıyorum. Oyun port özürlü ve iyi optomize edilmemiş maalesef.

Peki 2GB ram ve 9500GT varken oynadığın oyunlar nelerdi, oyun alacağım da Gta 4 fos çıktı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Baya oldu ama aklımdakiler. GTA SanAndreas, COD MW3'e kadar güzel oynatıyordu akıcı 3'te dahil. BTF3'ü unut. Hitman 4.

Kasma ne şekilde bu arada? Bildiğimiz kasıyor mu yoksa bende ki 9500 GT'de ki gibi örneğin araba ile dönerken filan hafif kasma oluyordu.

Aynen sendeki gibi oluyor dönerken hafif kasıyor düz ilerlerken sıkıntı yok fakat ani hareketlerde kasıyor.

Aynen sendeki gibi oluyor dönerken hafif kasıyor düz ilerlerken sıkıntı yok fakat ani hareketlerde kasıyor.
Evet bu da can sıkıyor. GTX 760 ile Ultra ayarlarda oyunu ilk açtığımda yağ gibi akıyor ama biraz oynadıktan sonra dönerken filan kasma yok ama hafif bir titreme var. Geçen Recep Baltaş'ın GTX 690 ile GTA 4 testini izledim onda bile yapıyordu.

G.T.A 4 te öyle sorun olabilir, gayet doğal. Konsoldan bilgisayara geçişi her zaman sorunlu. G.T.A Vice City kasmaz. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı