9500 GT sistemde Assetto Corsa loading yazısından sonra menüye atıyor

Ozkang

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Assetto Corsa oyununu Steam üzerinden indirip kurdum, oyuna girdim ve harita seçtikten sonra start tuşuna bastım, loading ekranı bir süre kalıyor daha sonra menüye geri atıyor. Ne yaparsayım yapayım cözümünü bulamadım, çözümü nedir?

Sistemimin yetersiz kaldığının farkındayım acaba ekran kartımın DirectX sürümü karşıalamadığı için yarış başlamıyor olabilir mi?

Sistemim:
  • Core 2 Duo 6600 2.4GHz
  • 9500 GT 1GB 128 Bit ekran kartı
  • 4 GB DDR2 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Content Manager ile oynamayı dene bir de. Content Manager'da oyunda bir hata oluştuğunda onu belirtiyor. İndirme linki sitede en aşağıda.

Merhaba arkadaşlar. Assetto Corsa oyununu Steam üzerinden indirip kurdum, oyuna girdim ve harita seçtikten sonra start tuşuna bastım, loading ekranı bir süre kalıyor daha sonra menüye geri atıyor. Ne yaparsayım yapayım cözümünü bulamadım, çözümü nedir?

Sistemimin yetersiz kaldığının farkındayım acaba ekran kartımın DirectX sürümü karşıalamadığı için yarış başlamıyor olabilir mi?

Sistemim:
  • Core 2 Duo 6600 2.4GHz
  • 9500 GT 1GB 128 Bit ekran kartı
  • 4 GB DDR2 RAM

Hocam ben assettoya hep concent Manager'dan giriyorum. Yükleyin ve deneyin. Büyük ihtimal sorununuz çözülür.

Concent manageri kurdum oyunun yüklü oldugu konumu zaten kendi buldu fakat yarış başlatmak istedigim "race cancelled" hatası veriyor . bunun cözümü nedir veya nereyi eksik yapıyorum acaba

Geri
Yukarı