Çözüldü Assetto Corsa loading ekranından sonra menüye atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

LykeTheBest

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB CL18 3600 MHz
Ekran kartı
RTX 3050
Anakart
Asus Prime B450M K-II
İşlemci
Ryzen 5 5600
Steam'den Assetto Corsa aldım ve yükledim. Oyunda menüden herhangi bir oyun modu seçip start'a bastığımda loading ekranı geliyor ve sonradan menüye tekrar atıyor. Aynı şekilde benchmark testine bastığımda da loading ekranından sonra menüye atıyor.

Sürücülerim güncel.

Ekran kartım: Zotac NVIDIA GeForce RTX 3050.

Steam'den Assetto Corsa aldım ve yükledim. Oyunda menüden herhangi bir oyun modu seçip start'a bastığımda loading ekranı geliyor ve sonradan menüye tekrar atıyor. Aynı şekilde benchmark testine bastığımda da loading ekranından sonra menüye atıyor.

Sürücülerim güncel.

Ekran kartım: Zotac NVIDIA GeForce RTX 3050.
Content Manager'dan çalıştırmayı deneyin, öyle daha fazla bilgi alırsınız, ayrıca direkt Assetto Corsa'yı çalıştırmak eskide kaldı artık. Content Manager kullanın. Sorunu asıl o zaman buraya atın. Genellikle pluginlerden ya da grafik ayarlarından olur.

Content Manager'dan çalıştırmayı deneyin, öyle daha fazla bilgi alırsınız, ayrıca direkt Assetto Corsa'yı çalıştırmak eskide kaldı artık. Content Manager kullanın. Sorunu asıl o zaman buraya atın. Genellikle pluginlerden ya da grafik ayarlarından olur.
Hiç ayar yapmadım, content managerda Yarış İptal Edildi hatası veriyor

Oyunu yüklediğim gibi oyuna girdim hiçbirşey yüklemedim.
Sadece hata mı veriyor? Başka bir şey yok mu?

Daha fazla bilgi için lütfen Process Monitor makalesine göz atın, buradan fazla bir şey sağlanamaz, yetersiz bilgi veriyorsunuz çünkü.

Sadece hata mı veriyor? Başka bir şey yok mu?

Daha fazla bilgi için lütfen Process Monitor makalesine göz atın, buradan fazla bir şey sağlanamaz, yetersiz bilgi veriyorsunuz çünkü.

Oyunu yükledim, açtım ve ardından menüden araç vb. seçtim sonra start Engine butonuna bastım loading ekranı geldi, bir süre bekledim ve aynı menü ekranını gördüm.

Content Manager'den açtığımda ise ekteki hatayı aldım

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-18_215944385.png
    resim_2022-12-18_215944385.png
    9,9 KB · Görüntüleme: 177
Buradan dxwebsetup.exe'yi indirin.

Sonra Sonraki diyin, Bing Bar'ı seçmeden Sonraki diyin, ondan sonra kurulmuş olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı