9500 TL laptop önerisi

Bütçe
9500

HamzaAts

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar. Vergi muafiyetinden bir bilgisayar almak istiyorum oyun kasam var artı olarak dizi film izlemek olsun okulda not tutmak ve ödev yapmak gibi şeyler için kullanacağım en çok 9500TL olursa sevinirim kural sadece o fiyatı kapsıyor.

Merhaba iyi akşamlar. Vergi muafiyetinden bir bilgisayar almak istiyorum oyun kasam var artı olarak dizi film izlemek olsun okulda not tutmak ve ödev yapmak gibi şeyler için kullanacağım en çok 9500TL olursa sevinirim kural sadece o fiyatı kapsıyor.

Hocam konuya biraz uzağım 9500 TL'lik bir laptop aldığınızda vergi muafiyeti ile Total'de ortalama kaç TL ödüyorsunuz.

4000 4500 civarı olması gerekiyor

Bu ürünün aynısını gördüm Amazon'da fakat işlemcileri farklıydı Amazon.com.tr hangisi daha mantıklı bir seçim olur?

aynısı değillermiş kusura bakmayın benzetmişim

Hocam konuya biraz uzağım 9500 TL'lik bir laptop aldığınızda vergi muafiyeti ile Total'de ortalama kaç TL ödüyorsunuz.

9.499 TL değerinde bir tablet ya da bilgisayar alırsanız, vergi tutarı olan %16, 7'si ile birlikte 1586 TL vergi iadesi hakkı kazanırsınız.

4000 4500 civarı olması gerekiyor.

Bu ürünün aynısını gördüm Amazon'da fakat işlemcileri farklıydı Amazon.com.tr hangisi daha mantıklı bir seçim olur?

Aynısı değillermiş kusura bakmayın benzetmişim.

Benim sana gönderdiğimin işlemcisi daha iyi buradan karşılaştırabilirsin.

9.499 TL değerinde bir tablet ya da bilgisayar alırsanız, vergi tutarı olan %16, 7'si ile birlikte 1586 TL vergi iadesi hakkı kazanırsınız.

Benim sana gönderdiğimin işlemcisi daha iyi buradan karşılaştırabilirsin.

Telefonlarda o zaman benim dediğim oluyor %44 olduğu için.

Yani ben aslında bana bu bilgisayarın kaça geliceğini tam anlayamadım anladığım kadarıyla 7980 TL'ye gelecek doğru muyum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı