9500 TL Sistem Tavsiyesi

Öneri yapanlar arkadaşlar, GTX 1080 Ti öneriyorsunuz.
Konu sahibi bunu bahsettiği özelliksiz monitör ile mi kullanacak?
Ben aşağıdaki gibi bir sistem topladım fakat uyumlu mudur değil midir bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten biraz araştır. Kendin farkı gör. Sana Ryzen öneriyorum.
Zira çoklu işlem gücü yayın, video çekme ve çoklu işlem gücü desteği olan uyglama, oyunlarda Intel muadilinden daha önde.

GTX 1070 üstü ekran kartlarında 2K çözünürlüğünden düşük monitör almayın.
Alırsanız ekran kartından tam verim alamazsınız.

İnternetten biraz araştır. Kendin farkı gör. Sana Ryzen öneriyorum.
Zira çoklu işlem gücü yayın, video çekme ve çoklu işlem gücü desteği olan uyglama, oyunlarda Intel muadilinden daha önde.

GTX 1070 üstü ekran kartlarında 2K çözünürlüğünden düşük monitör almayın.
Alırsanız ekran kartından tam verim alamazsınız.
Pekala benim düşündüğüm sistemi AMD ile değiştirebilir misin AMD sistemden hiç anlamıyorum çünkü ben.

Sıvı soğutmayı alacağın sistemde kullanabilirsin. Ancak AMD AM4 upgrade kit alman gerekiyor.

O güç kaynağı yeterlidir.
Asus MG279Q 27" 4ms (2xHDMI/MHL+Display+mDisplay) FreeSync Fiyatı
G.Skill SniperX Gri Kamuflaj 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz RAM F4-3000C16D-16GSXWB - Nanokatalog
• 1 TB HDD
• 2600x
• X470 anakart
Zotac GeForce GTX 1080Ti AMP! Edition 11GB PCIe Ekran Kartı ZT-P10810D-10P - Nanokatalog
Bütçeyi aşarsa ekran kartını GTX 1080 ile değiştiriz. Ayrıca link ekleyeceğim daha sonra.
Şu an işteyim :)
Sen bir fiyatları hesapla aşıyor mu bak.

Son düzenleme:
Sıvı soğutmayı alacağın sistemde kullanabilirsin. Ancak AMD AM4 upgrade kit alman gerekiyor.

O güç kaynağı yeterlidir.
Asus MG279Q 27" 4ms (2xHDMI/MHL+Display+mDisplay) FreeSync Fiyatı
G.Skill SniperX Gri Kamuflaj 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz RAM F4-3000C16D-16GSXWB - Nanokatalog
• 1 TB HDD
• 2600x
• X470 anakart
Zotac GeForce GTX 1080Ti AMP! Edition 11GB PCIe Ekran Kartı ZT-P10810D-10P - Nanokatalog
Bütçeyi aşarsa ekran kartını GTX 1080 ile değiştiriz. Ayrıca link ekleyeceğim daha sonra.
Şu an işteyim :)
Sen bir fiyatları hesapla aşıyor mu bak.
Monitör çok pahalı geliyor sanırım toplayamadım sistemi tek başıma :(
Ben bu topladığın sistemi çok beğendim sadece monitör 60Hz keşke 144Hz bir monitör ile destekleyebilsem ama sanırım para yetişmiyor 144Hz monitöre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı