9500TL laptop önerisi

Bütçe
9500
ASUS TUF'lar ısınma sorunlu, diğer ASUS iyi ancak çok saçma bir kombinasyonu var. i7 10870h işlemciye 1650 Ti işlemci düşük kalır bence. İkisinden birini alacaksan ASUS ROG'u al. Ama o fiyata daha iyi seçenekler bulunabilir diye düşünüyorum.

ASUS TUF'lar ısınma sorunlu, diğer ASUS iyi ancak çok saçma bir kombinasyonu var. i7 10870h işlemciye 1650 Ti işlemci düşük kalır bence. İkisinden birini alacaksan ASUS ROG'u al. Ama o fiyata daha iyi seçenekler bulunabilir diye düşünüyorum.
Evet Bende Öyle Düşünüyorum karar veremedim 2 haftadan beri sizlere danışmak istedim
Monster pek önermiyorlar forumda baya bi sorunu oldugunu okudum
İlk attığınızı alıp üstüne RAM ve SSD yükseltmesi yapabilirsiniz.
İlk attığımda kronik ısınma sorunu oldugu söyleniyor şimdi okudum kötü yorumları oldukça çok
Diğer leptop markalarını işim gereği az çok kullandım acer hiç kullanmadım belli bir kroniği varmıdır ısınma sorunu gibi

Oyun oynayacaksanız linki atılan Nitro 5 modelini alın. Sizi üzmez, bende 1650 Ti olan modelini kullanıyorum halihazırda. İşlemci gücü ve kasa kalitesi daha iyi olsun derseniz de ASUS sizi üzmez. Günümüz şartlarında 1650ti çoğu oyunu oynatıyor ama uzun vadede ne kadar iş yapar bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı