9500TL'ye telefon tavsiyesi

k4moncik

Hectopat
Devlet indiriminde yararlanarak alınacak. Şu anlık A24 var aklımda. Bu bütçede A24'ten iyi cihaz varsa önerir misiniz? Bugün içinde alınması planlanıyor.

Realme 10 da seçenekler arasına eklenebilir.

Hocam vallahi bizim aile en son alınan telefondan sonra Samsung almaya daha yakın bakıyor. Samsung açısından öneriniz var mıdır?

1 Kasım'da başlaması kararı onaylandı. Ben de Samsung Galaxy A24 ile Tecno Camon 19 Pro arasında kaldım.

A24 bence daha mantıklı. Hem bilindik hem de destek açısından o kadar endişe duyurmuyor. Teknik anlamı bilemem.

A24'ün avantajı markadan dolayı ve asıl özelliği 4 yıl Android 17'ye kadar güncelleme alacak olması. Çok büyük bir artı. Benim için A24 ve Camon 19 Pro vardı, Camon'un kamera özellikleri çok güzeldi. Ama sanırım Tecno ne Samsung kadar güvenilir ve destekçil olabilir ne de o kadar uzun süre yazılım desteği verebilir. Sanırım A24 bu yönüyle kendini öne atıyor.

@k4moncik Hocam güzel bir seçenek buldum size de söyleyeyim dedim. Samsung'un sitesinde üyelik oluşturup öğrenciliğinizi doğrularsanız indirim kazanıyorsunuz ve M34 model telefon 9 bin ₺'ye denk geliyor. Şartlar uygun olursa ve yürürlüğe girene kadar zamlanmazsa alınabilecek en iyi telefon o.

Son düzenleme:
A24'ün avantajı markadan dolayı ve asıl özelliği 4 yıl Android 17'ye kadar güncelleme alacak olması. Çok büyük bir artı. Benim için A24 ve Camon 19 Pro vardı, Camon'un kamera özellikleri çok güzeldi. Ama sanırım Tecno ne Samsung kadar güvenilir ve destekçil olabilir ne de o kadar uzun süre yazılım desteği verebilir. Sanırım A24 bu yönüyle kendini öne atıyor.

@k4moncik Hocam güzel bir seçenek buldum size de söyleyeyim dedim. Samsung'un sitesinde üyelik oluşturup öğrenciliğinizi doğrularsanız indirim kazanıyorsunuz ve M34 model telefon 9 bin ₺'ye denk geliyor. Şartlar uygun olursa ve yürürlüğe girene kadar zamlanmazsa alınabilecek en iyi telefon o.

Abime bir söyleyeyim. Donanım açısında A24 ile ne kadar fark var aralarında? Veya S20FE filan var mı o fiyata?

Geri
Yukarı