9600K mı yoksa 9600KF mi?

Dangerous 2005

Centipat
Arkadaşlar merhaba bu konuda çok takıldım acaba Intel i5 9600K mı 9600KF mi alayım sizden bilgi istiyorum.

MSI 2060 Super Gaming X ve Z390 GAMING Plus ile birlikte hangisi daha verimli olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
KF modelinde dahili grafik ünitesi yok. K modelindeki grafik ünitesi ile harici ekran kartın bozuk olduğunda geçici olarak kullanıp görüntü vermeye, Cs go, Pubg Lite gibi oyunlara ancak gücü yeter.
İhtiyacınız yoksa gereksiz. Hanngisi uygunsa onu alın.

Arkadaşlar merhaba bu konuda çok takıldım acaba Intel i5 9600K mı 9600KF mi alayım sizden bilgi istiyorum.

MSI 2060 Super Gaming X ve Z390 GAMING Plus ile birlikte hangisi daha verimli olur?

Aralarındaki tek fark 9600KF modelinde discrete Graphics required yani ayrık grafik işlemcisi bulunuyor.

Benim tavsiyem KF modelini almanız çünkü ekran kartı kullanıcaksınız o yüzden HD graphics e ihtiyacınız yok. K serisi aldığınız için Z serisi bi anakartla ilerleyen zamanda overclock da yapabilirsiniz bu yüzden artan para ile iyi bir sıvı soğutmaya yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı