98 milyon CRC hatası ve SNR margin 6

Daha kötü olması teknik olarak imkansız.
Hocam yanılıyorsunuz. Bugün aldığım ekran görüntüsüne göz atmanızı isterim. 0.7 SNR ve 25 milyon CRC hatası.
Çok gülünç bir durum, fiber almam gerekirken ADSL altı hızlarla sürünüyorum.
1678211186202.png

Kabloların uçlarını soyup yeniden reglete bağladıktan sonra değerler en azından biraz bile olsa düzeldi. 10dB altında olması hâla beni biraz endişelendiriyor.
1678294162583.png

Son düzenleme:
Hocam yanılıyorsunuz. Bugün aldığım ekran görüntüsüne göz atmanızı isterim. 0.7 SNR ve 25 milyon CRC hatası.
Çok gülünç bir durum, fiber almam gerekirken ADSL altı hızlarla sürünüyorum.
Eki Görüntüle 1693749

Kabloların uçlarını soyup yeniden reglete bağladıktan sonra değerler en azından biraz bile olsa düzeldi. 10dB altında olması hâla beni biraz endişelendiriyor.
Eki Görüntüle 1694762

7.8 tam sınır bende 7, 9-8, 1 arası kullanıyorum hiç CRC fec almıyorum, dedim ek kısmı yüzünden inanmadınız.

7.8 tam sınır bende 7, 9-8, 1 arası kullanıyorum hiç CRC fec almıyorum, dedim ek kısmı yüzünden inanmadınız.
Hocam inanıyorum, sadece şu an elimde düzeltecek malzeme yok (YAK-1), gelince hemen dediklerinizi yapacağım.
Bu arada haklısınız hocam. Ama SNR Margin 2'ye düştü yeniden. Bir sorun bir günlüğüne geçse bile devam ediyor. En yakın zamanda YAK-1 elde etmeye çalışacağım. Teşekkürler.
1678359642389.png

Geri
Yukarı