980 ti Sistem

Arkadaşlar son durumda öneriniz nedir çünkü yakın vakitte siparişi vereceğim, bugün yada yarın bile verebilirim o yüzden şu an bir şey söylemeniz çok önemli. Son olarak hangilerinde değişiklik yapmalıyım ?

KDV hariç fiyatını görmektesiniz. Ayrıca sistemde 16 GB RAM mevcut.

Görüşünüzü almak istiyorum, hangi parçaları değiştirip sipariş vermeliyim, en kısa zamanda alacağım bu sistemi. Arkadaşlar anakart düşük bulmuş lakin msi ın sitesinden özelliklerine baktım beni tatmin etti, dandik bir karta benzemiyor, fiyaıt düşük olabilir ama her zaman en ucuz en kötü değildir mantığı var bende. Gerekirse anakartı b150 bazooka yaparım, siz ne düşünüyorsunuz ?

Sistem iyi. Aralarında benim tercih etmeyeceğim markalar var ama bu bütçe ile bu sistem normal. Anakart yeterli, uygun fiyata bulabiliyorsanız B150M Gaming M3 alabilirsiniz. Hüseyin arkadaşımıza katılıyorum.

Bence O.C yapılmayacak işlemciye o anakart yeterli. Eğer biraz daha iyisi olsun dersen B150 yonga setli anakart alabilirsin fazlası gereksiz.
Sistem iyi. Aralarında benim tercih etmeyeceğim markalar var ama bu bütçe ile bu sistem normal. Anakart yeterli, uygun fiyata bulabiliyorsanız B150M Gaming M3 alabilirsiniz. Hüseyin arkadaşımıza katılıyorum.

İkinize de çok çok teşekkür ediyorum, siparişi en kısa zamanda vermeyi düşünüyorum, inşallah bir sıkıntı çıkmaz, tekrardan desteğiniz için ve aklımdaki soruları giderdiğiniz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı