Elektronik 990 Pro Heat Sink Versiyonu 2538 TL!

Aktif kullanıyorum pc de okuma yazma hızı olarak daha üst seviye bi ssd yok tavsiyemdir

Hocam bu çok ucuz değil mi bana mı öyle geliyor araştırdığımda 6K ya kadar cıkıyor fiyat?

2TB olanına bakmışım pardon xd.

990 Pro'yu bilmem ama bende WD Black SN850X soğutuculu var ve Acer Nitro 5 laptopa sığdırdım. Laptopun kendi SSD soğutucu bir plakası var onu çıkartınca oldu fakat soğutucu kasaya değiyor. Ama kapağı kapatabildim. Ayrıca MSI GP63 vardı onada sığdırmıştım. Bunu laptopta kullanmak isteyenler büyük ihtimal kapağa değecek.

Benim anakartta da ssd soğutucusu varmış zaten galiba. Öyleyse boşuna mı aldım bunu? Sizce siparişi iptal mi etmeliyim? (Sıfırdan pc topluyorum ve şuan bi ssd ile işlemcim eksikti. Fırsatı da görünce aldım dün)
Ürün bugün elime ulaştı. Tam bir haftada geldi fakat test edemeyeceğim. Çünkü sistemi yeni topluyorum ve işlemcim hâla eksik.
20231104_181904.jpg

Paketleme pek iyi değildi ama sorun çıkacağını pek sanmıyorum. Kutusunda bi hasar gözükmüyor. (Amazon Germany den ilk alışverişimdi)

msi mpg b550i gaming üstündeki soğutucuyu sökmek mi gerekli yoksa ssd nin soğutucuyu mu yada direk kingston renagede almak mı kararsız kaldım bu konuda

Yeni konular

Geri
Yukarı