A Haber'in susma belgeseli

Haber hakkında konuşacak çok bir şey yok, zaten herkes ne olduğunu biliyor. Sosyal'de Rap'i, hatta Şanışer'i çok seven olduğu için bu başlığı açtım.
İlgili video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rapçilere büyük iftiralar atılmış, te*avüzcü vs.
siz ne düşünüyorsunuz? Bir buçuk yıl geçmiş şarkı çıkalı. Raytingler düşünce Rap'e sallamaya başlıyorlar.

Kamu spotu: Herkes belgesel çekmemeli.

Kardeşim, metal, metal olan demektir a metal de metal olmayan. Haber, haber olan demektir a haber de, haber olmayan.

Kardeşim, metal, metal olan demektir a metal de metal olmayan. Haber, haber olan demektir a haber de, haber olmayan.

Türkiye'de habercilik kötü. Bir kanal çarpıtarak anlatır, diğeri yalan haberlerle karşı tarafı kötüler vb. bu ATV haberde geçen senelerde GTA 4 şifrelerini darbe şifreleri diye haber yapmıştı sonradan yanlış haber yaptıklarını anlayıp özür dilemişlerdi. Geçen günde fox TV çiftcinin yıllık maaş verilmediğini haber yapmıştı ve sonradan ahaber o çiftci ile haber yaptı bütün kanıtları gösterdi. Fox TV de yıllık ödenme yapılmadığını söyleyen çiftci ahaberde kanıtları ile 29 bin TL ödeme yapıldığını gösterdiler. Fox TV yalan haber yaptı ama özür dilemediler ve sustular. İşte adam gibi doğru haber yapanlar yok bu ülkede. (Bu arada tarafsızım kimseye lafım yok.) Bende internetten site site bakarak haber izliyorum.

Öncelikle konu buradan başlıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ve sonuç olarak uzun süredir #susamam Twitter üzerinde 2. sırada. Ben bu konu hakkında çok bir şey düşünemiyorum. Yapılan şeyi bile izlemeyi kaldıramadım açıkçası. Rap'i yaşı büyük insanlara öcü olarak tanımlamaları, rap yapan sanatçıları uyuşturucu, terörist gibi göstermeleri ve bu işleri bu kadar karalamaya çalışmaları çok garip. Bir şeyler anlatan bir müziği karalayıncaya kadar karalanacak o kadar şey var. Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?

Yarın link, BTK tarafından engellenecek. Demedi demeyin.

Tamam A Haber öcü. Ama resmen PKK propagandası kaynıyor şarkıda. Kullanılan resim bile bana gerillaları anımsattı. Resmen her şey ortada. Salak olmayın. Birine kızarken diğerine gözünüzü kapatmayın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı