A kalite yenilenmiş telefon alınır mı?

BLACK_AKF

Centipat
Daha fazla  
Huawei P20 Pro almayı düşünüyorum ama 0 ürün olarak satan yer yok. 4 yıllık bir telefon Teknosa yenilenmiş A kalite ürün adı Altında satışa sunmuş. Almak mantıklı mı? Tam olarak neleri yenilenmiş olabilir? 5199 TL fiyatı var. 128 GB RAM (Leica lens olduğu için benim için ön planda ).

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam duyduğuma göre yenilenmiş telefonlarda genelde ekran, kasa ve pil değiştirildiği için ucuz veya orta kalite ürünler kullanılıyormuş. İleride belki sorun yaratabilir. A kalite yenilenmiş telefonu hiç duymamıştım.

A kalite batarya değişimi yapılmış bir iphone 11 aldım birkaç ay önce. Sıfır fiyatından daha ucuza, taksit imkanıyla birlikte aldım. Garanti süreçleri de oluyor. Ben memnun kaldım açıkçası. Sadece eksisi kendi adaptörü yerine ttec'in kablosunu koymuşlar içine.

Destek Bilişim firmasından satın aldım, Koyuncu'ya bağlı alt bir firma diye biliyorum. Yenilemeler genelde batarya ve ekranlarda oluyor.

Hocam bu cihaz yenileme firmalarının birinde çalıştım, ben pek tavsiye etmem ama aklınızda kalan soruları sorun detaylı aktarmaya çalışayım.

Hocam bu tarz bir telefon alacağına yurt dışı telefon alıp kullanmak daha mantıklı değil mi? 1 ay kadar önce Xiaomi mi 11 t yi 6 bine aldım. En azından sıfır. Tamam garantisi yok ama işte oda artık biraz senin şansına

Huawei telefonlarda yamulma sorunu var başta ben olmak üzere çevremde bir çok insanda mağdur oldu bir dönem. Kessinlikle bulaşılmaması gereken nadir firmalardan biri. Muadili olarak xiaomi öneririm telefonları sağlam ve uzun ömürlü.

Geri
Yukarı