A way out arkadaş arama

Bak dostum @Phegru : Konu insanlar neden korsan kullanıyor değil. Korsan oynayanlar hatalarına katlanmalı ya da gidip orijinal satın almalı; pişkin pişkin "oyunum bozuk", "şurası hatalı", "şurada bug var" dememeli.

bi dakika korsan oynayanlar oyunum bozuk, şurası hatalı diye kendi şahsım adına hiç bir zaman söylenmedim. söylenmemde. alt tarafı oyun. korsana destek yok deniliyorsa geçer giderim. olayın üzerinde durmam.

Oyunun bir kişide olması yeterli. Bu yüzden oyuna sahip mı diye sordum. Bazı kişiler oyunun parasını bölüşüp oynuyorlar da:)
Peki o olay nasıl oluyor?
Yani bir kişi oyunu alınca diğer kişiyi nasıl davet edecek? diğer kişi oyunu yükliyebilmesi için illaki para gerekiyor isterseniz bu konuyu Discord'dan konuşalım çünkü ben buraya pek bakmıyorum.
Kadir#3482

Peki o olay nasıl oluyor?
Yani bir kişi oyunu alınca diğer kişiyi nasıl davet edecek? diğer kişi oyunu yükliyebilmesi için illaki para gerekiyor isterseniz bu konuyu Discord'dan konuşalım çünkü ben buraya pek bakmıyorum.
Kadir#3482
Demosunu indiriyor oyunun, demo beleş.

Selam arkadasımla A Way Out oynayacagız ama Origin'de arkadas ekleyemıyoruz arama kısmına adımızı yazıyoruz çıkıyor ama arkadas ekleyemıyoruz baska bir yerden mi eklemem lazım?

Geri
Yukarı