A1 ehliyet masrafı nedir?

Twunky3

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600 //// XFX RX 6600 XT //// B450M S2H //// 2X8 GB RAM 3600MHZ
Yakında motor ehliyeti almayı düşünüyorum da araba ehliyeti arasında farkı nedir? Aynı fiyatta mı oluyor veya daha mı ucuz oluyor? 125 CC motor alacağım için A1 ehliyeti alacağım adan zye ne kadar masrafı var? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
850 TL harç ücreti var vergi dairesine yatıyor. 145 tl de polis vakfına rüşvet pardon "zorunlu bağış" yatıyor. Sınav ücreti değerli kağıt bedeli cart curt var onlar da bi 2000 tl galiba. Kursta bir 5 6 k olsa. Yaklaşık 8 bin ve üstü.

Yılbaşında zam gelicek sanırsam fakat ben kursa 6000, e-sınav harcı 400, direksiyon sınav harcı 400, ehliyet harcı da 1600 tuttu. Daha dün geçtim direksiyon sınavından.

Yakında motor ehliyeti almayı düşünüyorum da araba ehliyeti arasında farkı nedir? Aynı fiyatta mı oluyor veya daha mı ucuz oluyor? 125 CC motor alacağım için A1 ehliyeti alacağım adan zye ne kadar masrafı var? Şimdiden teşekkürler.
10 Bin civarı totalde.

En az A2 al. 125cc kullandıktan bir süre sonra daha çok heves edip 250-500cc arasına geçmek isteyeceksin. Bu sefer ehliyetin yetmeyecek tekrar masraf. A2 veya yaşın tutuyorsa A al kurtul.

Yeni konular

Geri
Yukarı