A10 7850K için İşlemci Soğutucu Önerisi

Arkadaşlar Intel Core i7-5960X Ön İncelemesi'ndeki uzay montajda fark ettim ki oldukça boş yer kalıyor. Başka videolardan da izledim. Olması gerekmez mi?
O videolarda fan aşağımı bakıyor, yoksa yana mı çünki ben anakart üzerindeki yuvayı değiştirmeden taktım ve fan aşağıya bakıyor. Yan dursa kaplamayacak dediğin gibi.

İngilizce bir forumda sanırım uyumlu olacağını söylüyorlar. Ancak başka bir forumda da Hyper-V'nin uyumlu olmadığını söylüyorlar. Hyper-V adında bir soğutucu bulamadım ama. Sizce bu ikisi sığmaz mı?
T4.jpg
A55M-E33.jpg

Bir de şöyle bir resim gördüm. Resimdeki RAM'ler ile benim RAM'lerimin boyutu aynı gibi geldi bana.
T4x2.jpg

İngilizce bir forumda sanırım uyumlu olacağını söylüyorlar. Ancak başka bir forumda da Hyper-V'nin uyumlu olmadığını söylüyorlar. Hyper-V adında bir soğutucu bulamadım ama. Sizce bu ikisi sığmaz mı?
Eki Görüntüle 21335 Eki Görüntüle 21336
Bir de şöyle bir resim gördüm. Resimdeki RAM'ler ile benim RAM'lerimin boyutu aynı gibi geldi bana.
Eki Görüntüle 21337
Kasayı al Vatana git, orda taktırt sana öneride bulunurlar sende T4 olurmu gibilerinden öneride bulun. Kesin sazanlık edip olur diyecekler taktırt slotlar kapanırsa başka soğutucu alırısn. Sana daha başka bir çözüm bulamıyorum :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı