A10-7870K Sistem Mavi Ekran ve Performans Düşüklüğü

MuhsinK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba millet :) PC'mi hepinizin konuyu bildiği gibi 1500 TL'lik toplanan oyun PC'si gibi toparlamıştım. Ve sürekli mavi ekran hatası aldım. Parçaları değiştimeme rağmen hala aynı sorun var. Şu anki sistem özelliklerim şunlar:

KASA: zalman h1 full tower
İŞLEMCİ : AMD APU 7870k
ANAKART : ASUS AMD A88X CrossBlade Ranger DDR3
GÜÇ KAYNAĞI: CORSAIR CX SERİSİ 80PLUS 750W
EKRAN KARTI : Asus Amd Radeon R9 390 STRIX GAMING 8GB 512Bit GDDR5 (DX12)
RAM:
GSKILL 8GB (2x4GB) Trident X DDR3 2400MHz X GSKILL 8GB (2x4GB) Trident X DDR3 2400MHz
TOPLAMDA 16 GB RAM
SOĞUTUCU FAN : COOL MASTER HYPER 212EVO

Sistemde Windows 10 pro 64 bit kurulu ve hala mavi ekran hatası alıyorum. Birçok oyunda performans düşüklüğü var... Sorunu anlatmadığım bilgisayarcı, vatan elemanı kalmadı. Çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecekleri bekliyorum. Çıldıracağım artık. Teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eset kaldır, IDM güncelle, Ethernet sürücünü güncelle, Realtek sürücünü güncelle.
DDU rehberine göre yeşilleri takip et uygula. Ardından sitesinden güncel AMD sürücünü indir yükle.
Chipset sürücünü de indir yükle.

bundan başka önerebileceğiniz bişe varmı acaba
?

Eset kaldır, IDM güncelle, Ethernet sürücünü güncelle, Realtek sürücünü güncelle.
DDU rehberine göre yeşilleri takip et uygula. Ardından sitesinden güncel AMD sürücünü indir yükle.
Chipset sürücünü de indir yükle.

Bundan başka önerebileceğin şeyler var mı? Bunlar uygulandı zaten

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı