A10-7870K Sistem Memnuniyeti

A10 başlı başına bir işlemci+ekran kartı'dır :) Buda AMD'nin en önde olduğu konularda biridir. İntel'in bu zamana kadar yaptığı APU'ların 1 tanesinin bile A10'u geçebilceğini sanmıyorum. :)
Not: Fanboy değilim :)

Domates cenneti hangi oyunları oynuyorsun
Kadir peki sence uzun vadede hangi sistem daha iyi çünkü uzun süre ancak küçük parçaları değiştirme ihtimalim var ( şöylr diyim ilk masa üstü pc im olucak bundan önce buda 6-7 sene önce amcamın yurt dışından gönderdiği emachines marka notebook vardı oda 2 sene önce kafayı yedi bu zamana kadar telefon ve tabletle idare ettim:cry::cry::cry:)

Domates cenneti hangi oyunları oynuyorsun
Kadir peki sence uzun vadede hangi sistem daha iyi çünkü uzun süre ancak küçük parçaları değiştirme ihtimalim var ( şöylr diyim ilk masa üstü pc im olucak bundan önce buda 6-7 sene önce amcamın yurt dışından gönderdiği emachines marka notebook vardı oda 2 sene önce kafayı yedi bu zamana kadar telefon ve tabletle idare ettim:cry::cry::cry:)
Eğer soınradan parça değiştirme şansın yoksa, direk benim sana attığım sistemi al, A10 işine yaramaz o zaman.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı