A10-9600P 1.99 GHz'de sabitleniyor

brt0714

Hectopat
Merhabalar. Benim laptopumda A10-9600P model AMD bir işlemci var.2.4 GHz, Turbo Boost 3.3 GHz hız aralığında çalışması gerekiyor. Güç ayarları işlemci soğuma ilkesi veya en yüksek işlemci kullanım ayarı dahil her ayarı yapmama rağmen 1.99 GHz'de sabit. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Benim laptopumda A10-9600P model AMD bir işlemci var.2.4 GHz, Turbo Boost 3.3 GHz hız aralığında çalışması gerekiyor. Güç ayarları işlemci soğuma ilkesi veya en yüksek işlemci kullanım ayarı dahil her ayarı yapmama rağmen 1.99 GHz'de sabit. Yardım eder misiniz?
Format belki çözebilir, işlemci sabitleme ayarı falan yaptıysanız format atarak ayarlar sıfırlanır.

Boşta da mı 1.99 sabit olacak şekilde çalışıyor?

HWİNFO indirin. Limit Reasons kısımlarında kısma sebeplerine yer verilir. Oradan sorunu anlayabilirsiniz.

Format belki çözebilir, işlemci sabitleme ayarı falan yaptıysanız format atarak ayarlar sıfırlanır.
ayar yapmadım
Boşta da mı 1.99 sabit olacak şekilde çalışıyor?

HWİNFO indirin. Limit Reasons kısımlarında kısma sebeplerine yer verilir. Oradan sorunu anlayabilirsiniz.
indirdim bulamadım yardım edebilir misin

ayar yapmadım

indirdim bulamadım yardım edebilir misin
1624828342766.png

Bende böyle bir kısım var ve hepsi yazıyor. Programı tümden kapatın. Aç'a basın. Sensors Only seçeneği ile başlatın. Ardından bu tarz yazıların olduğu bir ekran olmalı. Genelde olur.

Merhabalar. Benim laptopumda A10-9600p model AMD bir işlemci var.2.4 GHz, Turbo Boost 3.3 GHz hız aralığında çalışması gerekiyor. Güç ayarları işlemci soğuma ilkesi veya en yüksek işlemci kullanım ayarı dahil her ayarı yapmama rağmen 1.99 GHz'de sabit. Yardım eder misiniz?

Undervolt uygula islemciye ayni islemci bende de var oyunlarda 1.90 sabitliyordu su an 2.60'larda CPU fazla voltaj alip isindigi icin hizi dusuruyor.

Geri
Yukarı