A101 kasa fiyatı ile farklı etiket fiyatı

Bu tür durumlarda itiraz edin gerekirse bağırın. Sonra geri vites yapıyorlar. Bir keresinde 2 süt ve su almıştım. Para üstü az gelince kafama takıldı bir baktım 3 süt geçmiş hemen itiraz edip geri aldım.

A101 Kahramanmaraş/Onikişubat tekerek şubesinde beşler dondurulmuş dana döner aldım. Etiket fiyatı 21TL olan ürün kasada 24TL olarak çıktı. Bunu herhangi bir yere şikayet edebilir miyim?

Bende aynı yerde yaşıyorum aynı mağaza çikolata almıştım 2-3 TL fazla çıktı kasada sordum neden diye kampanya bitince değiştirmedik falan filan dediler çikolataya kampanya yapılması çok inandırıcı gelmedi ama zorlamadım.

Bende kahramanmaraştayım, şok markette aynısı yaşandı, etikette 7 küsur bir ürün kasada 10.25 çıktı. Etiketteki geçerli bu ürünün dedim, iptal etmek istemiyorum etiket fiyatından alacağım dedim sağa sola gitti sordu amirine müdürüne 7 TL'den aldım. Etikette yazan geçerlidir. Hakknızı arayın.

Aferin sana kasiyere ödettin. Bu gibi durumları bilmeyenler var. O kasasında eksik gözükücek. Hakkını aramak bu değil.

Aferin sana kasiyere ödettin. Bu gibi durumları bilmeyenler var. O kasasında eksik gözükücek. Hakkını aramak bu değil.
? Etikette yazanı ödemek hakkım. Müdürüne sorar şuna sorar buna sorar beni ne alakadar eder? Onlar etiketi değiştirmeyi unuttu falan diye 3 lira olan hakkımı almayacak mıyım. Adam akıllı işini yaparsa ödemez, sende hakkını ararken aklında bulunsun başkasını düşünürken keriz olma

Geri
Yukarı