A101 vs BİM vs ŞOK

Sizce?

• Oy verenlerin toplamı
    100
Bu olayı da sen söyleyince fark ettim. ŞOK markete gittiğimde kasiyer oturarak çalışıyor ancak ne zaman BİM veya A101'e girecek olsam çalışanlar her zaman ayakta. Üç kuruş paraya çekilecek çile değil gerçekten.
A101 ve BİM de otururlarsa uyarı alıyorlar. Sürekli tekrarlandığında işine son verebiliyorlar. Kameralardan magazadaki çalışanları izliyorlar. Bu ayakta kalma işi bence saygı ile alakalı diye düşünüyorum. Sadece bir düşünce...

Herkes bir firmadan bahsetmiş ancak adamlar nasıl bu kadar ucuza ürettiriyor bunu az bir düşünün. Geçen gün sucuklarda zaten sakatat mı ne kullandıkları ortaya çıkmıştı. Ayrıca bir ara BİM çalışanları da bir kadının dedikodusunu yapmıştı kadın marketten çıktıktan sonra. Ondan dolayı ve biraz daha iyi olduğunu düşündüğüm için ŞOK.

Nerede markasız ürünler var BIM'de. :D
OEM marka ürün işte kardeşim daha ne istiyorsun :D

Fakir olarak girip zengin olarak çıkılan marketlerin karşılaştırılmasıdır. Ancak tabiiki de favorim BİM. O LeCola'sının tadı bir başka. İçine sanırsın direk şekerleme katıyorlar. Arkadaş, bir gün şeker hastası olursam hep BİM yüzünden :D. Ayrıca Patito ve Party cipslerdeki tat hiçbir yerde yoktur.

Bana Party cips deme:( güzel anılarım yok o marka ile. Bir gün yine o kaliteli ŞOK cipsi olan Party'den alıyordum ama alırken bütün cipsler koyulan raf ile birlikte başıma düştü acı bir anı olsa bile orada bulunan personelin oha demesini unutamıyorum.:) Ama bence güzel tadı var cipsin her ne kadar sevmesem bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı