A101'de iş için istenilen evrakların hepsi götürülmeli mi?

At at bakalim ona da.

WhatsApp Image 2023-07-12 at 14.22.02 (2).jpeg

WhatsApp Image 2023-07-12 at 14.22.02 (1).jpeg

Bu kadar var.

Zaten hemen hemen herşeyi e devletten çıkartıyorsun. Denizbanktan hesap açacaksın bi, hesabin varsa hesap cüzdanı fotokopisini verirsin. Diğerleri de zaten sağlık raporu ve sağlık tetkiklerini yaptirman gerekiyor.

Bu sayfalarda sadece Sabıka kaydi var. O da edevletten çıkıyor. Diğer maddeler sana imzalatacaklari sozlesmede olan maddeler diye hatırlıyorum.

Yukari belirttiğim sayilar haricinde sabika kaydi alacaksin. Başka yok. Olursa sorarsin kontrol ederler zaten.

Zaten hemen hemen her şeyi e-Devlet'ten çıkartıyorsun. DenizBank'tan hesap açacaksın bir, hesabin varsa hesap cüzdanı fotokopisini verirsin. Diğerleri de zaten sağlık raporu ve sağlık tetkiklerini yaptirman gerekiyor.

Bu sayfalarda sadece sabıka kaydi var. O da e-Devlet'ten çıkıyor. Diğer maddeler sana imzalatacaklari sozlesmede olan maddeler diye hatırlıyorum.

Yukari belirttiğim sayilar haricinde sabika kaydi alacaksin. Başka yok. Olursa sorarsin kontrol ederler zaten.

Cok sağ ol vallahi büyük bir yükten kurtardın beni Allah razı olsun. (bu attığım fotoğraflar bir sıkıntı yarartmaz değil mi bana genel bir şey gibi geldi bana da )

Sıkıntı olmaz. Genel bir şey bunlar. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim yardımın için :)

Eğer birisi bu konuyu görürse sadece ve sadece şu dosyaları hazırlasın; sicil kaydı(e-Devlet), 2 tane vesikalık, sağlık raporu(genellikle özel tıp merkezleri ile anlaşması var A101 için sağlık raporu deyin gerisini hallediyorlar) ve DenizBank hesabı bu kadar geri kalanları zaten A101'de size imzalatıyorlar.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim yardımın için :)

Eğer birisi bu konuyu görürse sadece ve sadece şu dosyaları hazırlasın; sicil kaydı(e-Devlet), 2 tane vesikalık, sağlık raporu(genellikle özel tıp merkezleri ile anlaşması var A101 için sağlık raporu deyin gerisini hallediyorlar) ve DenizBank hesabı bu kadar geri kalanları zaten A101'de size imzalatıyorlar.
Hocam 8 ay sonra yazıyorum bende giricem 2 vesikalık fotoğraf sicil kaydı, sağlık raporu,Denizbank bu kadarmı tüm yapılması gerekenler.

Yeni konular

Geri
Yukarı