A101'de Satılan Balparmak Bal Gerçek Mi?

Arkadaşlar arıcılık yapan akrabalarım var onlardan öğrendiğim kadarıyla bu tür balların çoğu şurup şeker glikoz tarzı ürünler hakiki bal almak istiyorsanız 60 - 100 lira arası çeşidine göre para vermeniz gerekiyor markette o fiyata bulsanız bile bal değildir balın gerçeğini köylerden arıcılık ile uğraşan insanlardan bulabilirsiniz. ben marketten bal almıyorum ne olduğu belli değil bildiğim tanıdığım insanlardan alıyorum.

Arkadaşlar arıcılık yapan akrabalarım var onlardan öğrendiğim kadarıyla bu tür balların çoğu şurup şeker glikoz tarzı ürünler hakiki bal almak istiyorsanız 60 - 100 lira arası çeşidine göre para vermeniz gerekiyor markette o fiyata bulsanız bile bal değildir balın gerçeğini köylerden arıcılık ile uğraşan insanlardan bulabilirsiniz. ben marketten bal almıyorum ne olduğu belli değil bildiğim tanıdığım insanlardan alıyorum.
TURKAK tarafsız bir yerdir. Oradan geçer not almış. Yani çakma değildir. Gibi bir şey.

Ben Kaçkar Katı Propolis alıyorum ve onu bir kere tat bunlar bal mı dersin. Fiyatı dudak uçuklatıyor ama sonuna kadar hak ediyor.
Fiyatı nedir? Sadece merak ettiğim için soruyorum.

TURKAK tarafsız bir yerdir. Oradan geçer not almış. Yani çakma değildir. Gibi bir şey.

Fiyatı nedir? Sadece merak ettiğim için soruyorum.
Kendi sitesinde 50 gram olanı 150-160 TL civarı, 100 gram olanı 280 veya 270 TL diye hatırlıyorum. En son bakalı 2 ay oldu. Bana 100 gramını 250 ye getiriyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı