Diğer A101'de Stanley Termos'lar İndirimde

Amacınız insanların faydalanması mı yoksa itiraz ederek dikkat çekmek mi?

Bahsettiğiniz durum sadece bakır rengi, sadece 0, 59L hacim, tek bir ağızlık modeli, Amazon kuponlarına uygun olan hesaplar ve Nays ile aylık kotasını doldurmamış olan küçük bir kesim için geçerli.

Verdiğim indirim ise tüm renklerde farklı ağızlıklarda, farklı boylarda ve Amazon'da kuponu olmayan, Nays kullanmayan veya aylık indirim kotasını doldurmuş herkes için en uygun fiyatlar.

Bırakın da belirttiğiniz spesifik şartları sağlamayan insanlar da indirimden faydalansın.

Ben geçen gün aldım siyah hariç tüm renklerinde indirim vardı.

Ek olarak Amazon üzerinde yeni açılan çoğu hesapta bu kupon olayı mevcuttur. Nays bakiyenizi harcamış olmanızda umurumda değil :D İyi günler...

Ek olarak Amazon üzerinde yeni açılan çoğu hesapta bu kupon olayı mevcuttur. Nays bakiyenizi harcamış olmanızda umurumda değil :D İyi günler...
"Geçen gün" alan biri olarak bugün almak isteyenlere zaman makinesini nereden bulabileceklerini de söyler misiniz? 2 yıl önce de BİM'e gelmişti, 279 lira gibi bir şeydi mesela, siz de pahalıya almışsınız.
Yaşadığım şehirde yerel bir markette de 450 liraya satılıyor diye ilanını açalım mı? Başka şehirde olmanız umrumuzda değil çünkü :)

Migros'ta daha ucuza sattılar geçen gün bunlar pahalı bence.
O gün haberi olmayanlar, yeni almak isteyenler ne yapsın hocam? Son bir aydaki en uygun ve yaygın fiyat bunlar.

Hatta o zaman Trendyol'un Azerbaycan hilesiyle 460'a geliyordu. Bugün indirimde gözüken her şey o kampanyaya göre pahalı kalıyor. Biraz mantıklı olun.

"Geçen gün" alan biri olarak bugün almak isteyenlere zaman makinesini nereden bulabileceklerini de söyler misiniz? 2 yıl önce de BİM'e gelmişti, 279 lira gibi bir şeydi mesela, siz de pahalıya almışsınız.
Yaşadığım şehirde yerel bir markette de 450 liraya satılıyor diye ilanını açalım mı? Başka şehirde olmanız umrumuzda değil çünkü :)

O gün haberi olmayanlar, yeni almak isteyenler ne yapsın hocam? Son bir aydaki en uygun ve yaygın fiyat bunlar.

Hatta o zaman Trendyol'un Azerbaycan hilesiyle 460'a geliyordu. Bugün indirimde gözüken her şey o kampanyaya göre pahalı kalıyor. Biraz mantıklı olun.

İnsanlara tavsiye veriyorsunuz. Bende bildiğim bir şeyi söyleyip insanları bilgilendiriyorum. Sürekli indirim var mı diye kontrol etmiyorum herhalde. Arkadaş yazmış bende yorumuna ekleme yaptım. Ve 2 yıl önce BİM'de şu kadardı demek ne? Ergen misin sen? Ben 21 Kasım'da aldım. O yüzden indirimin devam ettiğini düşünüp Nays ve kupon olayını söyledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlara tavsiye veriyorsunuz. Bende bildiğim bir şeyi söyleyip insanları bilgilendiriyorum. Sürekli indirim var mı diye kontrol etmiyorum herhalde. Arkadaş yazmış bende yorumuna ekleme yaptım. Ve 2 yıl önce BİM'de şu kadardı demek ne? Ergen misin sen? Ben 21 Kasım'da aldım. O yüzden indirimin devam ettiğini düşünüp Nays ve kupon olayını söyledim.
"indirimin devam ettiğini düşünüp söyledim"
:) Çok iyiymiş

"İndirimin devam ettiğini düşünüp söyledim"
:) Çok iyiymiş

Sen cidden ergensin ya, LoL falan da oynuyorsundur kesin... Oynamıyorsan direk başla senin gibilerle dolu.

Lafları bir tarafından okuyorsun. Arkadaş Amazon'dan önerdiğine göre? Benim de indirimin devam ettiğini düşünmem normal değil mi? Bay çok bilmiş.

Kendi garantisi olmayan, A101 de bile çakma ürünlerin satılabildiğini söyleyenler var. Sen asıl ne önerdiğini bilmiyorsun diyelim mi o zaman?

Sen cidden ergensin ya, LoL falan da oynuyorsundur kesin... Oynamıyorsan direk başla senin gibilerle dolu.

Lafları bir tarafından okuyorsun. Arkadaş Amazon'dan önerdiğine göre? Benim de indirimin devam ettiğini düşünmem normal değil mi? Bay çok bilmiş.

Kendi garantisi olmayan, A101 de bile çakma ürünlerin satılabildiğini söyleyenler var. Sen asıl ne önerdiğini bilmiyorsun diyelim mi o zaman?
"Bile" dediğine göre A101'e sen de güveniyorsun. Ayrıca Amazon'da da kendi müşteri hizmetleri bile "çakma" ürünler satıldığını kabul edip iade yapıyor denk gelindiğinde. Tek mesaj içinde kendinle çelişiyorsun. Kanunen garantisiz ürün satamazlar. Satarlarsa hakem heyetiyle hakkınızı ararsınız. Kutup Ayısı'ndan değilse kendileri en azın 2 yıl garanti vermek, gerektiğinde değişim yapmak zorundalar. Bunu yapmayan şirketin sorumluluğunu ben alacak değilim.

"Ergenlik" ve "LOL" gibi ad hominemler sarıldığın son nokta olduğuna göre artık verecek yanıtın kalmamış genç kardeşim. Seni sessize alıyorum, ben oldum ama burayı ziyaret eden diğer insanların daha fazla meşgul olmasına gerek yok.

Son yıllardaki bu termos merakı nedir anlamıyorum, üstelik bu fiyata neden alınıyor?

Benim tercih etmemde ki temel sebep ürünlerinin kaliteli oluşu ve markanın ürünlerinin arkasında durması. Herhangi bir sorunda değişime gidilmesi, ömür boyu garanti olması... Vs

Aynı şekilde bu tarz birkaç marka daha var. Bu markalarda ısrarcı olmamızın temel sebebi diyebiliriz. ( Apple değil )

Geri
Yukarı