Diğer A101'de Stanley Termos'lar İndirimde

Benim tercih etmemde ki temel sebep ürünlerinin kaliteli oluşu ve markanın ürünlerinin arkasında durması. Herhangi bir sorunda değişime gidilmesi, ömür boyu garanti olması... Vs

Aynı şekilde bu tarz birkaç marka daha var. Bu markalarda ısrarcı olmamızın temel sebebi diyebiliriz. ( Apple değil )
Bu fiyata neden tercih edildiğini anladım da gün içinde yanımda sürekli termos gezdirmek düşüncesi baya zor geliyor.

Bu fiyata neden tercih edildiğini anladım da gün içinde yanımda sürekli termos gezdirmek düşüncesi baya zor geliyor.
Özellikle mesaide işe yarıyor. Sabah evde hazırladığım kahveyi veya meyve karışımını akşama kadar sıcak veya soğuk tutarak ofiste çalışırken içebiliyorum. Kış geldi mesela, bitki çayı çok güzel gidecek masa başında. 14 yıldır ofis ortamında böyle bir ihtiyacım olduğunu yeni keşfettim ben de :) Kullanmadan önce "gerek yok" derdim hep.

Tamam hocam en güzel ve en mantıklı indirim haberini siz en doğru zamanda paylaştınız sizin söylediklerinizin dışına çıkan şeyler çok saçma ve manasız içiniz ferah olsun bu gece kafanızı huzurla koyabilirsiniz yastığa.

Bu fiyata neden tercih edildiğini anladım da gün içinde yanımda sürekli termos gezdirmek düşüncesi bayağı zor geliyor.

Şahsen bende bu korkuyla aldım. Sürekli yanımda taşımak zor gelecek ama ben keyif içicisiyim. Çayımı yudum yudum içerim. PC başındayken çay içmeyi unuturum soğur kalır. Tekrar çay doldurmaya üşenirim.

Temelde alma sebebim bu. Alet bugün sabah geldi. Çay koydum hala içiyorum sıcak bitmedi.

Geri
Yukarı