Diğer A101'de Stanley Termos'lar İndirimde

ufubo

Hectopat
Çok sayıda model uygun fiyata satışta şu anda:

https://www.a101.com.tr/ev-yasam/ka..._brand=2707&in_stock=1&sorter=-salepercentage

1700720689598.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'da 0.59L olanı 699 TL. İlgilenenlere duyurulur.

Amazon.com.tr (Sadece bakır rengi bu fiyat)

Ek olarak Amazon'da 60TL veya 80TL'lik kuponlara denk gelebilirsiniz. Ben 80TL Amazon kuponu kullandım. 619₺ oldu. Nays ile de alırsanız 95-100₺ civarında para iadesi alacaksınız. Ortalama 520₺ ye almış oluyorsunuz.

Ek olarak Amazon'da 60TL veya 80TL'lik kuponlara denk gelebilirsiniz. Ben 80TL Amazon kuponu kullandım. 619₺ oldu. Nays ile de alırsanız 95-100₺ civarında para iadesi alacaksınız. Ortalama 520₺ ye almış oluyorsunuz.
Amacınız insanların faydalanması mı yoksa itiraz ederek dikkat çekmek mi?

Bahsettiğiniz durum sadece bakır rengi, sadece 0,59L hacim, tek bir ağızlık modeli, Amazon kuponlarına uygun olan hesaplar ve Nays ile aylık kotasını doldurmamış olan küçük bir kesim için geçerli.

Verdiğim indirim ise tüm renklerde farklı ağızlıklarda, farklı boylarda ve Amazon'da kuponu olmayan, Nays kullanmayan veya aylık indirim kotasını doldurmuş herkes için en uygun fiyatlar.

Bırakın da belirttiğiniz spesifik şartları sağlamayan insanlar da indirimden faydalansın.

Hocam kimse sana burada senin attığın kötü bizimki iyi demiyor. Büyük bir yanlış anlaşılma var. Stanley termosta indirim var diye başlık açtın ve ben de A101'de 0,59 versiyonu olmadığı için 0,59 olan versiyona ihtiyacı olanlar için ekleme yaptım. Bu kadar gergin olmaya gerek yok kimsenin de dikkat çekmeye ihtiyacı yok. İyi sosyaller.

Hocam kimse sana burada senin attığın kötü bizimki iyi demiyor. Büyük bir yanlış anlaşılma var. Stanley termosta indirim var diye başlık açtın ve ben de A101'de 0,59 versiyonu olmadığı için 0,59 olan versiyona ihtiyacı olanlar için ekleme yaptım. Bu kadar gergin olmaya gerek yok kimsenin de dikkat çekmeye ihtiyacı yok. İyi sosyaller.
Pardon hocam yaa, yazılan ilk cevabın etkisiyle diğerlerini de aynı minvalde algılamışım :) Kusura bakmayın. Bir kişinin davranışı toplumu böyle etkiliyor işte 🤦🏻

Daha ucuz termos ihtiyacı olanlar Decathlon'dan Quechua termoslara bakabilirler.
Evde 2 tane var, 0.4 litrelik olan 7-8 saat sonra bile kaynar oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı