Xiaomi Mi Band 2 Alınır mı?

WinDPzero

Hectopat
Yer
Buca, İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba.
Xiaomi’nin Mi Band 2 akıllı bilekliğini almayı düşünüyorum. Biraz bakındım ve hem fiyatı hem de özellikleri benim için iyi göründü fakat aklımda birkaç soru var.

[BGCOLOR=transparent]Öncelikle biraz bilgi vereyim. iOS kullanıyorum. Günlük olarak yürüyüş yapıyorum ve haftada 1-2 kez ortalama 30-35km bisiklet sürüyorum.[/BGCOLOR]

Cihazın bisiklet sürerken anlık kilometre tutabileceğim bir özelliği var mıdır? Detaylara gerek yok, telefonumdaki Runtastic’in uygulamasında her şeyi görüyorum fakat sürüş esnasında kaç kilometre gittiğim ya da anlık hızım gibi bazı detaylara erişemiyorum. Bunun için bisiklet sayacına para vermektense böyle bir cihaz almak istiyorum ki farklı işleri de görsün. Onun dışında suya sokmak gibi bir amacım yok, IP67 sertifikası sayesinde ufak temaslara dayanıklı zaten. Benim için önemli olan özellikle bisiklet esnasında mesafe, saat ve bildirimleri görebilmek. Bunların haricinde bildirimleri ve adım sayarını günlük olarak kullanacağım zaten.

Kullanan arkadaşlar da deneyimlerini belirtebilirlerse mutlu olurum.

İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 aydır falan kullanıyorum. Mesafeni görürsün ama anlık hızını görmenin bir yolu var mıdır o kısmını bilemiyorum.

Cihazı 7 aydır kullanıyorum ama hiç bisiklet modunu kullanmadım. Bilekliğin suya karşı gayet iyi korunduğunu söyleyebilirim. Banyo yaparken kolumda oluyor, ellerimi yıkarken cihazı da yıkamış gibi oluyorum. Fakat düşükte olsa sudan dolayı bozulma ihtimali var. Şarjı nasıl kullandığınıza göre değişse de benim kullanış şeklimde 20-30 gün arası dayanıyor. Telefona genelde bağlamıyorum sadece günlük adım sayılarına ve saate/tarihe cihaz üzerinden bakıyorum. Maalesef sorduğunuz şeyleri kullanmadığım için onlara bir cevap veremedim fakat genel olarak kullanımım hakkında bilgi verdim.

Size de teşekkürler. Her yerde olumlu yanıtlar görüyorum, bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki günlerde alacağım.

Ağabeyim kullanıyor, masa başı çalışan normal bir insan, ama saat günlük ortalama 20.000 adım attığını söylüyor. Adım sayar konusunda başarılı değil gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı