A2 Ehliyet sınıfı ile hangi model motor kullanılabilir?

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle. İnternet üzerinde çok fazla bilgi kirliliği olduğu için buraya bu konuyu açtım. A2 Ehliyet sınıfı ile hangi model motorları kullanabilirim acaba? Aklımda şuan RKS RNX 125 model var. Önerilerinize açığım..

Silindir hacmi sınırlaması yok aslında 35kw kadar kullanabilirsin. Örneğin 700cc silindir kapasitesi 35kw güç çıktısı veriyorsa maksimum bunu da sürebilirsin. A1 yerine A2 alman daha iyi olur, çünkü değerli kağıt bedeli vs alınıyor her yeni ehliyet çıktısında.

Silindir hacmi sınırlaması yok aslında 35kw kadar kullanabilirsin. Örneğin 700cc silindir kapasitesi 35kw güç çıktısı veriyorsa maksimum bunu da sürebilirsin. A1 yerine A2 alman daha iyi olur, çünkü değerli kağıt bedeli vs alınıyor her yeni ehliyet çıktısında.
700 cc silindir kapasitesi ile 35 kW güç çıktısı veren bir motoru ne kimsenin üreteceğini ne de kimsenin alacağını sanmıyorum. Hacimlerle güç orantılı gitmezse kimse almaz mantıken.

700 CC silindir kapasitesi ile 35 kW güç çıktısı veren bir motoru ne kimsenin üreteceğini ne de kimsenin alacağını sanmıyorum. Hacimlerle güç orantılı gitmezse kimse almaz mantıken.

Doğal olarak CC artınca güç de artıyor zaten. Ama oyle olsa dediğiniz gibi tutulmaz.

Geri
Yukarı