A31 güncelleme sırasında kapandı

A31'den ne çektik be :D. Şu anlık S10+ aldım, gayet iyi. Sosyal medyada kasmıyor, oyunlarda çok az kasma yaşıyorum ama çok göze batmıyor. Zaten telefonda pek oyun oynamayı sevmiyorum, benim için oyun, bilgisayar ve konsolda oynanır.
Ne olmuştu telefonunuza? Yani sonuç neydi anlamında.

Ne olmuştu telefonunuza? Yani sonuç neydi anlamında.
Maalesef öldü hocam...

@Umut Nas hocam selamlar tekrardan. Şu an telefonumda yavaşlama vs. hissetmiyorum. Bir değişiklik olması için Pixel Experience Rom indirmek istiyorum da, indirsem mi indirmesem mi? İndirirsem ne gibi problemlerle karşılaşırım bilmiyorum. Ve nasıl yapılacağını da bilmiyorum maalesef ki. İndirmeli miyim?

@Umut Nas hocam bir bakarsanız rica etsem.

Son düzenleme:
Maalesef öldü hocam...

@Umut Nas hocam selam tekrardan. Şu an telefonumda yavaşlama vs. hissetmiyorum. Bir değişiklik olması için Pixel Experience ROM indirmek istiyorum da, indirsem mi indirmesem mi? İndirirsem ne gibi problemlerle karşılaşırım bilmiyorum. Ve nasıl yapılacağını da bilmiyorum maalesef ki. İndirmeli miyim?

@Umut Nas hocam bir bakarsanız rica etsem.

A31 sağlam mı hocam?
Kusura bakmayın efendim daha yeni Sosyal'e girdim :D

A31 sağlam mı hocam?
Kusura bakmayın efendim daha yeni Sosyal'e girdim :D
Estağfurullah hocam, maalesef öldü o. Kötü bir telefondu ama fiyatlardan ötürü ölmemesini isterdim açıkçası. Neyse ki yeni telefona kavuştum.
Pixel Experience hakkında ne düşünüyorsunuz, çoğunlukla Wild Rift, Minecraft, Subway Surfers oynuyorum. Eğer bundan daha iyi çalışan bir Rom öneriniz varsa duymak isterim. Genel olarakta Instagram, Youtube, Sosyalde takılıyorum.

Garantisi var mıydı cihazın?
Ne yalan söyleyeyim hiç bilmiyorum ama büyük ihtimalle bitmiştir. Benden önce abim 2. el olarak almıştı. Ve 2019'un sonlarında almış olması lazımdı, yanlış hatırlamıyorsam. Yani büyük ihtimalle telefon ya garantinin sonlarındadır ya da bitmiştir.
Bu arada şu an ONE UI'da herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum ama zevkine yapılır değil mi? Biraz korkuyorum bu da brick olursa diye 😁.
Telefon yurt dışı ise imei atılmışsa kapanır.
Turkcell bayiisinden almıştık hocam. Ve imeisi de vardı. Ve Android 10 ve 11'de kapanmayıpta 12'nin güvenlik güncellemesinde kapanması garibime gitti. Neyse olan oldu artık.

@Vio, @izzet177, @Umut Nas, @mburaktekin hocalarım sanırım telefonun yazılımı silinmiş. Bugün umutsuz bir şekilde telefonu şarja taktım. Samsung'un şarj dolma ekranı var ama tam dolmuyor. Aşağıya fotoğraf koyarım. Otomatik şekilde Downloading Moda atıyor. Sonrasında Odin ile yazılım yükleyeyim dedim, hem bilgisayar hem Odin cihazı görmüyorlar. Sonra Recovery Moda alayım dedim, "hata" deyip, geri Downloading Moda atıyor.
Ne yapmam gerek? Ümidim yeniden geri geldi diyebilirim. :D
asdasd.jpeg

Son düzenleme:
@Vio, @izzet177, @Umut Nas, @mburaktekin hocalarım sanırım telefonun yazılımı silinmiş. Bugün umutsuz bir şekilde telefonu şarja taktım. Samsung'un şarj dolma ekranı var ama tam dolmuyor. Aşağıya fotoğraf koyarım. Otomatik şekilde Downloading Moda atıyor. Sonrasında Odin ile yazılım yükleyeyim dedim, hem bilgisayar hem Odin cihazı görmüyorlar. Sonra Recovery Moda alayım dedim, "hata" deyip, geri Downloading Moda atıyor.
Ne yapmam gerek? Ümidim yeniden geri geldi diyebilirim. :D
Eki Görüntüle 1527230
Başka kablo/port denedin mi?

Geri
Yukarı