A32 128 GB vs Xiaomi Note 9 128 GB

A32 işlemci olarak iyi sayılmaz. Note 9 ile aynı işlemci
Ben kullanıyorum ve bir telefona göre çok yeterli. Şuanki fiyatını bilmiyorum ama 4k ya böyle hizmet veren telefon az bence. Kasma, işlem gerçekleştirilmedi, herhangi bir uygulamayı açarken çok bekletmek gibi sorunlarla hiç karşılaşmadım.

G80 iyi bir işlemci değil, size yetmesi iyi olduğu manasına gelmiyor maalesef.

Fiyat performans diye bir şey var beyefendi. Mükemmel bir yazılım on numara işlemci isteyen gidip iPhone alır zaten. Samsun A32 hiçbir konuda sorun çıkarmaz. Eski Android sistemleri gibi yavaşlamaz. Eski Samsung'lar gibi yüksek işlem gerektiren durumlarda aşırı ısınmaz. Kısacası bu fiyata alınacak en güzel telefonlardan diyebilirim. Bayramınız mübarek olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
on numara işlemci isteyen gidip iPhone alır zaten. Samsun A32 hiçbir konuda sorun çıkarmaz.
On numara işlemciler sadece Iphone cihazlara özgü değil. Evet en güçlü işlemciler Apple işlemciler. Bal gibi de sorun çıkarır A32 ağır işlemlerde. Fiyat performans olarak sunduğu işlemci vasat bu kadar. Diğer türlü ekran, kamera ve yazılım olarak iyi bir cihaz. G80 modelini övüp durmayın bana. Güç tüketimi ve ısınma noktasında da rakip modellerden kötü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı