Xiaomi Redmi Note 9 Pro (128 GB) vs Realme 6 Pro (128 GB)

Bütçe
3000-4000

REDJ3ULL

Hectopat
1 Ay içinde yeni akıllı telefon alacağım ve teknosaya gittiğimde 2 telefon arasında kaldım Realme 6 Pro ve Redmi Note 9 Pro, merakımdan 2 telefonun şikayetlerini de okudum genelde Redmi Note 9 Pro cihazda kameranın toz alması şarj soketinin bozulması veya çok ısınma gibi şikayetler okudum. Realme 6 Pro'da ise fazla bir sorun olmadığını gördüm hangi telefonu tercih etmeliyim bu cihazları internetten mi almalıyım veya extra ücret ödeyerek garanti alınır mı?

Redminote 9 pro almanı tavsiye ederim realme ömrü çok uzun olmuyor
internette şikayetler çok abartı oluyor kullandığım telefona bir bakıyom intten 200 sorunu var diye gözüküyor halbuki hiç bir sorun yok :/
redmi 8 nanometre bir işlemcisi 2.2ghz bir işlemcisi var ve bu baya iyyii 60 hz bir ekrana sahib oyunlardan 60 fps rahat alabiliyorsun
eğer world of tank-honkai rimpact-into the dead 2 gibi oyunlar oynamak istersen fazla ısınmaması için kılıf çıkarabilirsin
pubg ise ısınma felan yok realme tercih etme bence redmi al gitsin int hiç bir şikayetinin olmadığını görürsün millet kullanım kılavuzunu okumuyor telefona mal mal şeyler yapıyor bilmeden
sonra telefon çok kötü :/

Realme 6 Pro öneririm. Kullanıyorum ve gerçekten memnunum. Gayet uzun ömürlü bir cihaz. Arayüzü de yazılımı da gayet başarılı.

Ben de bu konu üzerinde günlerdir duruyorum ve araştırma yaptım. Note9 Pro'dan Realme 7 Pro ya çıktım. Realme 7 Pro almayı kararlaştırdım bir de indirim olursa mis gibi gider.
7 Pro alamam diyorsa 6Pro al mutlaka. Redmi alan arkadaşlarımın hepsi pişmanlar 64 MP desen alakası bile yok yazılımsal eksiği oldugu için 12MP iPhone bile ondan iyi fotoğraf çekiyor mesele yazılımda bitiyor anlıycağın.

İkisi arasında Realme 6 pro derim. Ama kendime alsam 200 lira daha fazla verip M51 alırdım. Anneme Realme 6 almıştık önceden. Şimdi abime M51 aldık. Güzel telefonlar.

İkisini de Hepsiburada satıcısından Hepsiburada sitesinden aldık. 1 günde elimizde oldu. Uygun fiyatlı yerleri araştır güvenilir sitelerden alabilirsin.

Geri
Yukarı