A32 alınır mı?

@yus4ff Sizde iyice tüm mesajıma beğenmedim haha toxiclik yapmaya başladınız bravo bu işi siz bozdunuz.

S20 FE gerçek kullanıcı deneyimi olarak size söylemekteyim. 10'dan 3'ü memnun 7'si memnun değil.

Benim S21'in de Instagram ve kamerada isindigini size kanitlamistim. O da vapor chamber soğutma sistemi kullanıyor. Siz ısınan cihaz soğutma sistemi kullanmıyor zannediyorsunuz herhalde.
Sadece o programda değil, yetmiyorsa o telefona bakır soğutma demem. Bakır soğutma güçlü bir şey, ha bu arada unutmadan Roblox'a 5 dakika girdiğimde telefon ısınıyordu onu hatırlatayım dedim.

@yus4ff Sizde iyice tüm mesajıma beğenmedim haha toxiclik yapmaya başladınız bravo bu işi siz bozdunuz.

S20 FE gerçek kullanıcı deneyimi olarak size söylemekteyim. 10'dan 3'ü memnun 7'si memnun değil.
Bende kullanıcısıyım ve tarafsızım ama siz marka gömme işini iyi yapıyorsunuz hocam.

Sadece o programda değil, yetmiyorsa o telefona bakır soğutma demem. Bakır soğutma güçlü bir şey, ha bu arada unutmadan Roblox'a 5 dakika girdiğimde telefon ısınıyordu onu hatırlatayım dedim.
Roblox map renderlenmesi felan güçlü iş bundan dolayı ısınmakta. Sadece bununla sınırlı değil kamera tarafında ısınma söz konusu.

Kendi bilgilerimden şüphe ettiriyorsunuz.
Buhar odası sogutma sistemini kullanıyor tüm S20 serisi gibi.
Screenshot_20230803_165459_Chrome.jpg

SD 865 kullanan bir cihazda soğutma sistemi olmasaydı yarim saate kendini kapatırdı demek istemiştim.

Kendi bilgilerimden şüphe ettiriyorsunuz.
Buhar odası sogutma sistemini kullanıyor tüm S20 serisi gibi.
Eki Görüntüle 1888210
SD 865 kullanan bir cihazda soğutma sistemi olmasaydı. Yarim saate kendini kapatırdı demek istemiştim.
Hocam benim ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Bakır soğutma var ama telefonu yeterli bir şekilde soğutamıyor. Aynı şeyleri tekrarlatıyorsunuz bana. Telefon kolay kolay ısınıyor, arka plan şarjı su gibi içiyor.

Hocam benim ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Bakır soğutma var ama telefonu yeterli bir şekilde soğutamıyor. Aynı şeyleri tekrarlatıyorsunuz bana. Telefon kolay kolay ısınıyor, arka plan şarjı su gibi içiyor.
Siz üstte yok dediniz ben ona ithafen söylemiştim 😕
- Herhangi bir soğutması olmadığından telefon kamera tarafında elini yakacak derecede ısınıyor.

Telefon zaten soğutmasız çalışmaz. Benim demek istediğim soğutma olsa bile yeterli soğutamıyor, bakır normalde güçlü soğutması gerekirken iyi bir iş çıkaramıyor.
Geçen bir arkadaş S22'de soğutma yok diyince bende şöyle bir algı olustu:
Bir telefon anormal isiniyorsa onda soğutma sistemi yok zannediyorlar herhalde.

Geri
Yukarı