A32 alınır mı?

Hop hop hop hayır hayır hocam allah rızası için durun. S20 FE adlı cihazı kullanıyorum gerçekten kötü bir cihaz. 1 günü çıkaramıyor, ve Instagram'da 10 dakika gezince fırın oluyor. S20 FE Snapdragon modeli için geçerli bu dediğim.

S20 FE kötü bir cihaz, donanım olarak rakibi yok ama bunu göz önünde bulundurun lütfen. Isınma ve soğutması kötü olduğundan soğuması biraz sürüyor. 60hz ekran yenileme hızında bile 5.5 saat alıyor kötü bir değer.

Bu ise benim konum gerçekten uzun vadede sıkıntı çıkarır.

hepsine bakmaya üşenirim, az çok konu başlıkları aynı zaten galiba. Allah rızası için durdum, sen ne önerirsin peki bu durumda mümin kardeşim?

S20FE sahibiyim Cumali hocamın dediği hiçbirşeyi yaşamadım.
hiçbir fikrim yok. en sonunda tuşlu telefon alıp cıkıcam herhalde .d oh kafam rahat😏

hepsine bakmaya üşenirim, az çok konu başlıkları aynı zaten galiba. Allah rızası için durdum, sen ne önerirsin peki bu durumda mümin kardeşim?
Mümin kardeşim. Bu telefonun eksiklerini sana açıkladım.

+ Donanım bakımından rakipsiz cihaz
+ İşlemci tarafında güçlü
+ One UI arayüzü

- Herhangi bir soğutması olmadığından telefon kamera tarafında elini yakacak derecede ısınıyor
- Cihazda AOD özelliğini, güç tasarrufunu açık ve adaptif pil açık olarak yaptığımda 60hz'de zar zor 5.5 saat gördüm o da max süre.
- Arka plan uygulamalarını kapatmama rağmen, arka tarafta şarjı %1 %1 dakikada bir şarjı gidiyor pili su gibi içiyor.

Size daha açıklama yapmayacağım hocam. İlla bu sorunları yaşayacaksınız diye bir şey yok, S20 FE alanın 10'undan 3'ü iyi 7'si ise kötü..

- Herhangi bir soğutması olmadığından telefon kamera tarafında elini yakacak derecede ısınıyor
Buhar odası soğutma sistemi var hocam. Ama firmalar da bunun başarısız bir sistem olduğunu kabul ediyor. Sogutmasi var yani, sogutmasiz olsa 2 saat kullanamazsınız zaten.

Buhar odası soğutma sistemi var hocam. Ama firmalar da bunun başarısız bir sistem olduğunu kabul ediyor. Sogutmasi var yani, sogutmasiz olsa 2 saat kullanamazsınız zaten.
Hocam Instagram'a 10 dakika girince ısınıyor kamera tarafında ne demeye çalışıyorsunuz?

Mümin kardeşim. Bu telefonun eksiklerini sana açıkladım.

+ Donanım bakımından rakipsiz cihaz
+ İşlemci tarafında güçlü
+ One UI arayüzü

- Cihazda AOD özelliğini, güç tasarrufunu açık ve adaptif pil açık olarak yaptığımda 60hz'de zar zor 5.5 saat gördüm o da max süre.
- Arka plan uygulamalarını kapatmama rağmen, arka tarafta şarjı %1 %1 dakikada bir şarjı gidiyor pili su gibi içiyor.

Size daha açıklama yapmayacağım hocam. İlla bu sorunları yaşayacaksınız diye bir şey yok, S20 FE alanın 10'undan 3'ü iyi 7'si ise kötü..
(hohlayan emoji). eline emeğine sağlık uğraş için teşekkürler. bakıcam artık bilmiyorum her neyse saool

(hohlayan emoji). eline emeğine sağlık uğraş için teşekkürler. bakıcam artık bilmiyorum her neyse saool
Fiyatındaki en iyi telefon merak etmeyin.Bende yaklaşık 1 ay araştırarak aldım.

Hocam Instagram'a 10 dakika girince ısınıyor kamera tarafında ne demeye çalışıyorsunuz?
Herhangi bir sogutmasi yok dediniz. S20 FE, bakır tel soğutma sistemini kullanıyor.
Şu anda Redmi'lerde bile soğutma sistemi kullanılmaya başladı.
Bir cihazda soğutma sistemi olmaması ne demek? Hele ki SD 865 kullanan bir cihazda.

Herhangi bir sogutmasi yok dediniz. S20 FE, bakır tel soğutma sistemini kullanıyor.
Şu anda Redmi'lerde bile soğutma sistemi kullanılmaya başladı.
Bir cihazda soğutma sistemi olmaması ne demek? Hele ki SD 865 kullanan bir cihazda.

Bakır tel soğutma neden o zaman görevini yapmıyor, neden adamakıllı soğutamıyor? 10-15 dakika Instagram'a girince ısınması normal mi? Hayır.

Bakır tel soğutma neden o zaman görevini yapmıyor, neden adamakıllı soğutamıyor? 10-15 dakika Instagram'a girince ısınması normal mi? Hayır.
Benim S21'in de Instagram ve kamerada isindigini size kanitlamistim. O da vapor chamber soğutma sistemi kullanıyor. Siz ısınan cihaz soğutma sistemi kullanmıyor zannediyorsunuz herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı