A32 alınır mı?

Telefondan şu anlık memnunum, kamerası gayet güzel. Ekranda denildiği gibi kötü bir yan sezmedim. Aksine 90Hz olduğu için fazlasıyla akıcı geliyor.
Size birsey sorabilir miyim; konu actim ancak A32 kullanan bulamiyorum.

Ben bu telefonu; menusunden, hizli sarj aktif ve deaktif olarak sarj ediyorum. (Ayni sekilde, sifir ekran aydinligi ve ucak modu ve wifisiz) Suresi birebir ayni. Bozukluk mu var acaba? Siz denediniz mi?

Size birsey sorabilir miyim; konu actim ancak A32 kullanan bulamiyorum.

Ben bu telefonu; menusunden, hizli sarj aktif ve deaktif olarak sarj ediyorum. (Ayni sekilde, sifir ekran aydinligi ve ucak modu ve wifisiz) Suresi birebir ayni. Bozukluk mu var acaba? Siz denediniz mi?
Açıkçası denemedim ama. Hızlı şarj modu zaten en hızlı şekilde şarj etmek için tasarlanmış. Hiç hızlı şarj modunu deaktif etmedim, etmeyi de pek düşünmüyorum. İyi bir teknoloji

Hocam 5000 mAh pilli 10W adaptörlü Realme 5i bile 3 saatte %0'dan %95'e çıkıyor emin misiniz şarj hızının 2 saat 40dk olduğundan.
Arkadasin dedigi dogrudur. Ben ucak modunda ve hic ellemeden denedim, 2. 22 dk yine de.

Ve tezatligi su; normal sarj icin sure 2.35 dk tuttuysa, hizlisi 2.22 tutuyor. (Birer dakika fark olabilir, tam aklimda kalmadi.)

Arada bu kadar az fark oldugu icin, bozuk mu diye dusundum.
5000 liranın üstüne biraz daha ekleyip 865'li s20 fe alabilirsiniz hocam.
Arkadas A32 almis.

Geri
Yukarı