A32 alınır mı?

Almayayım o zaman🙃yorum için teşekkürler.

Aminn saooll.
Cumali, S20 FE kötüleyen konulari topluyor, haberiniz olsun. Ulti atabilir her an.
Ekran sayısız Techopat Sosyal linkiyle doluyor.
Ha haklı mı? Orası tartışılır. S20 FE ısınan ve bataryası zayıf bir cihaz.

Son düzenleme:
A32'deki işlemcinin aynısı bende var (cihazım Samsung) ve gerçekten denildiği gibi ısınıyor. S20FE alın rahat edin. Ki şu an bile yakınıyorum, keşke bekleyip işlemcisi daha güçlü olan M14'ü alsaymışım diye.

Son düzenleme:
Uğraşın ve yorumun için teşekkürler. Dikkate alacagım.

Tam tasarruf gibi değil aslında ama teşekkürler.

A32'den vazgectim gibi zaten. Teşekkürler, bakacağım.

S20 FE öneren cok oldu, öyle yapacağım gibi duruyor. Hayırlısı olsun, teşekkürler.
Hop hop hop hayır hayır hocam allah rızası için durun. S20 FE adlı cihazı kullanıyorum gerçekten kötü bir cihaz. 1 günü çıkaramıyor, ve Instagram'da 10 dakika gezince fırın oluyor. S20 FE Snapdragon modeli için geçerli bu dediğim.

S20 FE kötü bir cihaz, donanım olarak rakibi yok ama bunu göz önünde bulundurun lütfen. Isınma ve soğutması kötü olduğundan soğuması biraz sürüyor. 60hz ekran yenileme hızında bile 5.5 saat alıyor kötü bir değer.

Bu ise benim konum gerçekten uzun vadede sıkıntı çıkarır.

Hop hop hop hayır hayır hocam allah rızası için durun. S20 FE adlı cihazı kullanıyorum gerçekten kötü bir cihaz. 1 günü çıkaramıyor, ve Instagram'da 10 dakika gezince fırın oluyor. S20 FE Snapdragon modeli için geçerli bu dediğim.

S20 FE kötü bir cihaz, donanım olarak rakibi yok ama bunu göz önünde bulundurun lütfen. Isınma ve soğutması kötü olduğundan soğuması biraz sürüyor. 60hz ekran yenileme hızında bile 5.5 saat alıyor kötü bir değer.

Bu ise benim konum gerçekten uzun vadede sıkıntı çıkarır.

Kardeşim, şu linkleri not defterinde falan topla. Bir bakıyorum saniyede 1 tane S20 FE ile alakalı konu değiştiriyor adam. Tek tek topluyor. Üşenmiyor da 😀

Ama haklı oldugu konu telefonun bataryası zayıf. Ben de uyarmıştım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı