A320M-K nasıldır?

Daha Windows'un en son hangi sürümü çıktığını bilmiyordur kesin ah be hocam keşke acele etmeseydiniz.
Sana şunu söyleyeyim bu zeki gitmiş 2014 sürümlü crackli windows yüklemiş 1 ay böyle kullandım sistemi hayır birde bunu herkes donanımcı diye biliyor insan kendini hiç mi geliştirmez.

Arkadaşlar merhaba konuyu uzatmayacağım 2 ay önce 5500'e bir sistem toplattım tanıdığa toplatmaz olaydım. İnşallah her gün kulağı çınlıyordur. Neyse bu zeki gitmiş o fiyattaki sisteme A320 koymuş ben tabii bu zeki çok biliyor diye bakmamışım anladım ki 1000 lira cebe indirmiş. Gene çok konuştum bu konu beynimde her açıldığında uyuyamıyorum çok sinir bozucu bir şey. Neyse bir de benim o dönem donanım olarak çok bilmiyordum bir de bunun bakkal dükkanı gibi kenarda uzakta bir dükkanı var diyordum. Bu adam nasıl kazanıyor diye adama benim gibi bilgisiz kişiler gidip bu da onları kazıklıyormuş adam ev aldı o paralarla neyse sadede geleyim. Bu anakart nasıl?
Buraya konu açacak kafa var. Ama 2 ay önce kendin PC toplamak için buraya yazamayacak kadar kafa yok?
Buraya yazsan ne güzel olacak idi şimdi. İ3 10100F'li bir sistem bu bütçede çok iyi olurdu.
İlk bilgisayar alırken böyle bir şey olmuş olması çok normal.

Tanıdığa sistem toplatılmaz, sistemi geçtim hikayeyi okuyun.

Geçen arkadaşın biri ile Discord'da konuşuyorduk. Sözde tanıdık PC'den anlayan komşu SATA SSD için 1100₺ para istemiş ve 860 EVO koyabilecekken o paraya ne mi koymuş? Bunu koymuş, ama sözde tanıdık işte. 200₺'yi cebe atmış.

Windows 10, 29 Temmuz 2015'te piyasaya sürüldü. Siz 2004 sürümünden bahsediyorsunuzdur.

Buraya konu açacak kafa var. Ama 2 ay önce kendin PC toplamak için buraya yazmıyorsun.
Buraya yazsan ne güzel olacak idi şimdi. İ3 10100F'li bir sistem bu bütçede çok iyi olurdu.
İlk bilgisayar alırken böyle bir şey olmuş olması çok normal.
Ya zaten yemin ederim o zaman kadar hiçbirşey bilmiyordum sonra başka bir foruma yazdım oradaki herkes çöp leş g.o falan dediler bende soğudum oradan buraya geçtim 2 ayda o kadar çok şey öğrendimki şimdi arkadaşlarıma sistem öneriyorum müptelası oldum buranın.Bu arada aynen ilk sistem ama şimdi kendim tek başıma çok rahat toplarım.

Geçen arkadaşın biri ile Discord'da konuşuyorduk. Sözde tanıdık PC'den anlayan komşu SATA SSD için 1100₺ para istemiş ve 860 EVO koyabilecekken o paraya ne mi koymuş? Bunu koymuş, ama sözde tanıdık işte. 200₺'yi cebe atmış.

Windows 10, 29 Temmuz 2015'te piyasaya sürüldü. Siz 2004 sürümünden bahsediyorsunuzdur.
2016 model yanlış yazmışım.

Banada gitmiş Lexar diye bilinmedik diye bir m2 koymuş.
Lexar NM610 LNM610-500RB 500GB 2100/1600 MB/s NVMe PCIe M.2 SSD Disk - incehesap.com bunu koymuş.

Ya zaten yemin ederim o zaman kadar hiçbirşey bilmiyordum sonra başka bir foruma yazdım oradaki herkes çöp leş g.o falan dediler bende soğudum oradan buraya geçtim 2 ayda o kadar çok şey öğrendimki şimdi arkadaşlarıma sistem öneriyorum müptelası oldum buranın.Bu arada aynen ilk sistem ama şimdi kendim tek başıma çok rahat toplarım.

2016 model yanlış yazmışım.

Banada gitmiş Lexar diye bilinmedik diye bir m2 koymuş.
Sistem oooooo bu çok kötü çöp 2 aya PC gg. Diyecek kadar kötü değil. 5000 TL ile Turbox almak da vardı gene de kötü diyemeyiz PC'ye. Çok dert etmeyin ilk kez bilgisayar almışsınız olur öyle şeyler.

Sistem oooooo bu çok kötü çöp 2 aya PC gg. Diyecek kadar kötü değil. 5000 TL ile Turbox almak da vardı gene de kötü diyemeyiz PC'ye. Çok dert etmeyin ilk kez bilgisayar almışsınız olur öyle şeyler.

Eyvallah zaten sonra o forumda sırf bu sorundan konu bile açtım adamlar 40 TL fark olsa bile veya kendi bilgisayarları kötü veya kendi istediklerini aldıramadıkları için hemen onu çöpe at parayı yaksan en azından ısınırdın bilmemne bilmemne saçma sapan şeyler söylüyorlar.
Bu arkadaşlar gibide olabilirdim Allah korusun.

Geri
Yukarı