A34 mü, S20 FE mi?

• Konuyu başlatan r0cky
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 898
Dostum telefon ısınıyo. Samsung telefona soğutma eklememiş. Ve ısınmayı da işlemcinin performansını kısıtlayarak çözüyo. Oyun felan oynayamazsın. Bende a34 vs s20 fe arasında kaldım. Ve s20 fe aldım. Maalesef herşey kağıt üzerinde bakılmamalı. İstersen en iyi işlemci olsun. Ama kamerası güzel yani.
Kral 120FPS oynuyorum Critical Ops'u, E-football da oynuyorum bozmuyor. Pubg denemedim ama Call of Duty de akıcıydı.

Oyun performansı hariç m? Snapdragon 865 daha iyi oyun oynatır A34e göre ya yanlış yazdınız ya da yanlış bilgi sahibisiniz oyun harici S20 FE daha iyi yazmışsınız oyunda S20 FE çok daha iyi

Batarya hariç ön plana çıkar dedim zaten. Buna oyun perfornmansı, kamera ve tasarım dahil. Yine de ne olursa olsun A34 veya A54 tavsiyem. Bir orta segment cihazların bu kadar çok amiral gemiye yaklaşan modellerini ilk defa görüyorum.

Arkadaslar, aradaki fark boylesine ucukken A34'un guncelliginin hicbir onemi yok. Kaldi ki S20 FE'nin son aldigi surum olan Android 13, en az 7-8 yil boyunca uygulama destegini kaybetmeden goturur.

Geri
Yukarı