A34 mü S20 FE mi?

Awurtes2K

Centipat
Yer
Antalya/Finike
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx3050 8gb ram ryzen5 5600h 512gb ssd dell g15 5515
Meslek
kumluca fen lisesinde öğrenci
S20 FE daha iyi evet biliyorum ancak guncelleme almayacak olmasi ve 256 GB versiyonunu ucuz bulamamam sebebiyle sormak istedim. Karar veremedim. Oyun az oynuyorum cok nadiren bilgisayarim yanimda degilken Genshin Impact oynarim baska oynadigim oyun yok. 128 GB ileride yetmeyecek gibi geliyor cok video cekiyorum bilemiyorum hangisini tercih etmeliyim?

S20 FE'nin tek dezavantajı batarya olabilir belki. Onun dışında A34'ün daha iyi olduğu alan yok. Güncelleme biraz daha fazla alır bir de evet.

S20 FE daha iyi evet biliyorum ancak guncelleme almayacak olmasi ve 256 GB versiyonunu ucuz bulamamam sebebiyle sormak istedim. Karar veremedim. Oyun az oynuyorum cok nadiren bilgisayarim yanimda degilken Genshin Impact oynarim baska oynadigim oyun yok. 128 GB ileride yetmeyecek gibi geliyor cok video cekiyorum bilemiyorum hangisini tercih etmeliyim?

S20 FE.

S20 FE SD %30 civarı daha güçlü bir SoC’a sahip, telephoto sensörü var ve SoC’dan dolayı video performansı hissedilir şekilde daha iyi. A54’ün ise ön kamera ve güncelleme desteği avantajı var (S20 FE’nin güncelleme desteği Android 13’te kesildi ve bu sürüm yeterince dolu, bunun yanı sıra ilk uygulama desteğini minimum 8-9 yıla kaybeder, dert edilecek bir durum değil yani.)

Performans ve iyi kamera istiyorsan S20 FE yi tercih edebilirsin.Hafızaya takılmışsın ama micro sd kart desteği var (sanırım 1 tb a kadar).Şunu belirtmeliyim 4k 30 u karta kaydedebilirsin ama 4 k 60 ı kart kabul etmiyor(en azından bende öyle) telefonun hafızasına kaydetmek zorundasın.

Herkese teşekkür ederim sanırım S20 FE alacağım ama yine de Android 13'te kalacak olması üzüyor. One UI custom ROM var mı ya da çıkar mı S20 FE için ona göre S20 FE daha mantıklı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı