A34 mü, S20 FE mi?

• Konuyu başlatan r0cky
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 897

r0cky

Femtopat
Daha fazla  
İki telefondan hangisini önerirsiniz?

A34 256 GB 11.800 TL.

S20FE 128 GB 13.300 TL.

Çoğunluk S20 FE'yi önermiş fakat güncelleme almayacak olması hem de depolama olarak daha düşük olması kafa karıştırıyor. Önümüzdeki 3-4 yıl içerisinde 128 GB yeterli olur mu ayrıca güncelleme almayacak olması problem yaratır mı?

S20FE günde ikinci şarjı istiyor fakat A34'ten kamera işlemci olarak çok üstün artı olarak damla çentik ekranın ortasında yer kaplıyor S20FE'de öyle bir şey yok premium görünüşü veriyor daha iyi tabii ki.

S20FE daha mantıklı bir seçim. 128 GB tabii ki yeterli olur kullanmazsın bile o kadar internete her şeyi yedekleyebiliyoruz.

İki telefondan hangisini önerirsiniz?

A34 256 GB 11.800 TL.

S20FE 128 GB 13.300 TL.

Çoğunluk S20 FE'yi önermiş fakat güncelleme almayacak olması hem de depolama olarak daha düşük olması kafa karıştırıyor. Önümüzdeki 3-4 yıl içerisinde 128 GB yeterli olur mu ayrıca güncelleme almayacak olması problem yaratır mı?
Gündelik kullanıyorsan A34 , oyun vs. oynuyorsan S20FE. Ayrıca S20FE 12.000TL? https://www.hepsiburada.com/samsung...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.95.2

Önümüzdeki 3-4 yıl içerisinde 128 GB yeterli olur mu?
SD Kart slotu bulunuyor S20 FE'nin. Fotoğraf ve videolarınızı orada barındırabilirsiniz.
Güncelleme almayacak olması problem yaratır mı?
Android'de bu bir sorun değil. Uygulamalar destek kesildikten sonra neredeyse 6-7 yıl daha destek verirler Android sürümlerine. Ek olarak her iki cihazın işlemcilerine baktığımızda S20 FE, A34'ü bine katlar, bu da kullanım ömrünün daha uzun olması demek. Yeni diye A34'ün daha uzun gideceği algısı yanlış.

S20 FE ısınma sorunu var Snapdragon versiyonunda bile. Normal kullanımda Instagram'da bile ısınıyordu daha geçen düzelttiler. Oyun oynatmaz. Bir kesiminki ısınıyor bir kesiminki ısınmıyor. O kadar ısınıyor diyen varken bir o kadar da ısınmıyor diyen var. S20 FE ve A34 arasında kaldım. S20 FE al dediler ısınma yok dediler. O ısınıyor diyenler Exynos kullanıyor dediler. Ama SD versiyonunda da ısınıyormuş. Aldım ısınma harici sorun görmedim.

SD Kart slotu bulunuyor S20 FE'nin. Fotoğraf ve videolarınızı orada barındırabilirsiniz.

Android'de bu bir sorun değil. Uygulamalar destek kesildikten sonra neredeyse 6-7 yıl daha destek verirler Android sürümlerine. Ek olarak her iki cihazın işlemcilerine baktığımızda S20 FE, A34'ü bine katlar, bu da kullanım ömrünün daha uzun olması demek. Yeni diye A34'ün daha uzun gideceği algısı yanlış.
S20 FE aldın 3-4 sene geçti baktın cihaz artık ben gidiyorum diyor. Atarsın bi tane custom rom en yeni özelliklerle kullanmaya devam edersin.

Yalnız S20FE fiyatına A54 var. Onunla kıyaslamak daha doğru olur.

S20 FE ısınma sorunu var Snapdragon versiyonunda bile. Normal kullanımda Instagram'da bile ısınıyordu daha geçen düzelttiler. Oyun oynatmaz. Bir kesiminki ısınıyor bir kesiminki ısınmıyor. O kadar ısınıyor diyen varken bir o kadar da ısınmıyor diyen var. S20 FE ve A34 arasında kaldım. S20 FE al dediler ısınma yok dediler. O ısınıyor diyenler Exynos kullanıyor dediler. Ama SD versiyonunda da ısınıyormuş. Aldım ısınma harici sorun görmedim.
İlk hafta benimki de yanıyordu artık ısınmıyor bile. (SD modeli)

A34 ihtiyacını karşılaycaktır. Günlük şarjı benim için önemliydi. A34 veya A54 tavsiye ederim. Ayrıca S20 FE ile fiyat olarak karşılaştırılsa da oyun perfornmansı olarak ve batarya hariç S20 FE öne çıkar. O bir amiral gemi. İkisinden birini alırsan kötü bir cihaz almayacaksın. Bir tık üste çıkarsan a54.

Yeni konular

Geri
Yukarı