A34 mü, S20 FE mi?

• Konuyu başlatan r0cky
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 899
İlk hafta benimki de yanıyordu artık ısınmıyor bile. (SD modeli)
Oyun felan oynuyormusun. Gerçekten güncelleme getirdiler. Normal kullanımda ısınıyordu ilk başta artık ısınmıyor. Ama hala oyun oynatmıyor maalesef. Taksit taksit geliyo heralde. Bide ilk gün felaket yanıyodu cihaz .

İki telefondan hangisini önerirsiniz?

A34 256 GB 11.800 TL.

S20FE 128 GB 13.300 TL.

Çoğunluk S20 FE'yi önermiş fakat güncelleme almayacak olması hem de depolama olarak daha düşük olması kafa karıştırıyor. Önümüzdeki 3-4 yıl içerisinde 128 GB yeterli olur mu ayrıca güncelleme almayacak olması problem yaratır mı?

Kullanım amacı?

Güncelleme Android için çok da önemli değil. Kullanım amacın ne? Batarya harici S20 FE daha iyi bir cihaz.

Birkaç tane oyun indiririm ki telefonu zorlamayacak

Kullanım amacı?

Günlük işler işte hafif birkaç oyun indiririm sosyal medyada gezerim fotoğraf ya da video çekmediğimden kamera pek önemli değil.

Güncelleme Android için çok da önemli değil. Kullanım amacın ne? Batarya harici S20 FE daha iyi bir cihaz.

Pek bir amacım yok açıkçası günlük işlerde kullanacağım kamera pek önemli değil.

A34 ihtiyacını karşılaycaktır. Günlük şarjı benim için önemliydi. A34 veya A54 tavsiye ederim. Ayrıca S20 FE ile fiyat olarak karşılaştırılsa da oyun perfornmansı olarak ve batarya hariç S20 FE öne çıkar. O bir amiral gemi. İkisinden birini alırsan kötü bir cihaz almayacaksın. Bir tık üste çıkarsan a54.
.Oyun performansı hariç m? snapdragon 865 daha iyi oyun oynatır a34e göre ya yanlış yazdınız yada yanlış bilgi sahibisiniz oyun harici s20 fe daha iyi yazmışsınız oyunda s20 fe çok daha iyi

.Oyun performansı hariç m? snapdragon 865 daha iyi oyun oynatır a34e göre ya yanlış yazdınız yada yanlış bilgi sahibisiniz oyun harici s20 fe daha iyi yazmışsınız oyunda s20 fe çok daha iyi
Dostum telefon ısınıyo. Samsung telefona soğutma eklememiş. Ve ısınmayı da işlemcinin performansını kısıtlayarak çözüyo. Oyun felan oynayamazsın. Bende a34 vs s20 fe arasında kaldım. Ve s20 fe aldım. Maalesef herşey kağıt üzerinde bakılmamalı. İstersen en iyi işlemci olsun. Ama kamerası güzel yani.

Geri
Yukarı