A4-TECH BLOODT T7 Multi Core nasıldır?

özgür şahin

Hectopat
Daha fazla  
Aarkadaşlar öncelikle merhaba.

Benim sorum konu başlığında yazdığım mouse nasıldır iyi midir?
Kullanışı makro ayarlamaları nasıldır kolay mı yoksa çoğu ayar otomatik mi?
İnternet'ten Türkçe olarak hiç bir inceleme videosunu bulamadım sadece yabancılar da mevcut ayrıca google'a yazdıgımda bile T7 yerine V7 arama sonuçları çıkıyor t7 çıkanlarda sanırım Rusca o yüzden pek bi bilgi sahibi olamıyorum ürünle ilgili.

Bilgili ve ilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Herkese iyi forumlar.
11.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu seriyi daha önce kullanan görmedim. Bununla ilgili bir bilgim yok ama GUN3 V3 kullanıcısı olarak A4Tech'ten son derece memnunum.

Bende de V7M var, bunlar Bloody serisinin yeni modelleri ben al derim güzel mouse'lar. F/P ürünü çoğu bu mouse'ların. Ben 3-4 aydır kullanıyorum gayet memnun kaldım sana da tavsiye ederim bir kaç eksiği giderilmiş önceki seriye (benim kullandığım) göre.

yeni model ama kimse inceleme gereği duymamış ya ürün gelince ben inceleme yapıp atıyım bari başka alacak olanlara faydası olsun kullanıp göreceğiz artık

o zaman şöyle bir şey istiyim sizden özellikleri ss atıcam çok fazla şu özellik şöle yapıo ediyo anlamadıgımdan bana şunu şunu yaparsın şu şöyle kullanılıcak gibi bilgi verebilir misiniz
t7-bloody-1.jpg
t7-bloody-2.jpg
t7-bloody-3.jpg
t7-bloody-4.jpg

Tam olarak ne istediğinizi anlamadım ama galiba mouse hakkında bilgi istiyorsun. Bloody serisinin genel olarak bilinen bir programı vardır. Bloody 5 bu programın adı eskiden 3 adet silah değişimi varken bu yeni modeller 4'e yükseltilmiş. Bu 4 tuşa oynadığın oyuna göre atmalar vs. yapabiliyorsun. Ekstra olarak 2 tanede atanabilir tuş bulunuyor bunlara isteğe göre atama yapabilirsin. Mouse'un çözünürlüğü 4000 DPI olması güzel bir etken V7'nin 3200'idi. Eğer FPS oyunlar oynuyorsan daha çok avanataj sunuyor diğer tarz oyunlara göre. 6.666 FPS Avago optik lensi kullanmış gerçekten fiyatına oranla iyi bir optik lens. Eski modele göre güçlendirilmiş bir mouse. Uygulaması ne yazık paralı. Ancak başka yollar ile aktif edebilirsin o konuda pek tavsiye etmem.

uygulamasını orjinal alırım o konuda sıkıntım yok bilgi için teşekkür ederim bu mouse bana fps oyunlarında normal olarak yani g300 kullanıyorum her türlü makroyu manuel olarak yada netten hazır xml dosyasını bulup hallediyorum g300'ümün makrolu hali bunun normal modlu halimi onu merak ediyorum yoksa bundadamı manuel olarak ayarlar yapıp uğraşmam gerekecek birde csgo gibi oyunlarda zaten her silahın ayrı sekme olayı var sabit tek makro yetmiyor haliyle bunda üstte attığım ss lerde otomatik ayarlar oldugundan bahsediliyor bu ayarlar yeterli ve kullanışlımı parayla ek olarak satılan makro ayarında
5- bu mod oyun içi silah ayarı imkanı sunar ve bu özellik sayesinde oyuncular headshot vuruşlarını kolaylıkla yaparlar diyor
gerçekten yaparmıyız ?

Evet kendim bizzat test ettim ve gerçekten oluyor. Bende ilk başta ''Olur mu öyle şey, hile sayılır.'' diye inanmayıp, dalga geçmiştim ama sonra kendim Bloody V7M'yi kullanıp denedikten sonra gerçekten bazen işe yarıyor. Eğimde de bir çok fayda sağlıyor. Silahları kendin seçip kalibre edip yapabilirsin veya internetten bir çok kişi örneklerini paylaşıyor onlardan destek alabilirsin. Oynadığın oyuna göre atama yapabilirsin. Macro değil mouse'un kendi özelliği. Program ile değil zaten mouse'un içinden çalışıyor.

işte bu çok teşekkür ederim bende hiçbir yerde (türkçe olarak tabi) incelemesi bulunmayan bu ürünü eve gidince inceleyip en kısa sürede güzel bir inceleme yazısı yazarak yeni sayılan ürün hakkında daha kapsamlı bilgiler paylaşacagım

iyi forumlar

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı