A4 Tech XL-750BH vs Bloody V7MA

Arkadaşlar şu iki mouse arasında kaldım.

Bunlar arasında kaldım hangisini tercih edeceğimi veya başka bir ürün almam gerektiğini kararlaştıramadım. Bütçem 140 TL civarı eli büyük birisi oldugum için bu mouseları tercih ettim umarım yardım edersiniz.

Bloody V7MA daha yeni bir ürün, ikisi arasından onu tercih edin. Aynı ürünü daha önce alıp kullandım fakat bana çok büyük geldiği ve mouse tutma şeklime uymadığı satmıştım. Bloody uygulaması ile ayrıntılı tuş atamaları yapabiliyorsunuz. Alternatif olarak daha küçük ama Logitech G102'yi de düşünebilirsiniz.

Bloody V7MA daha yeni bir ürün, ikisi arasından onu tercih edin. Aynı ürünü daha önce alıp kullandım fakat bana çok büyük geldiği ve mouse tutma şeklime uymadığı satmıştım. Bloody uygulaması ile ayrıntılı tuş atamaları yapabiliyorsunuz. Alternatif olarak daha küçük ama Logitech G102'yi de düşünebilirsiniz.
Sağolun hocam fikrinizi değerlendireceğim bir de bu mouselardaki ips çok önemli mi bloody v7manın ips değeri 75 di x7-750bh'ın ise 45 çok farkediyorlar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı