Motospeed V40 vs A4 Tech Xl-750bh

GF Eien

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süredir kullandığım G300S (2 sene. İsterseniz inceleme yaparım.) Artık düzgün çalışmıyor. Yeni mouse almaya karar verdim. Aklımda iki model var. Bütçe 80 TL civarı. İstesem bütçeyi aşarım ama bir mouseye o kadar para vermek istemiyorum. O nedenle şu kadar ekle şunu al gibi yorumlar atmazsanız sevinirim :D.
Düşündüğüm modeller şunlar =

1- Motospeed V40 Makro Gaming Mouse - n11.com
2- A4 Tech Xl-750bh Bronz Lazer Oyuncu Mouse - n11.com

Sizce hangisini almalıyım. Motospeed v40 alacaktım ama dpi 250'şer artıyor. A4 Techde öyle bir sıkıntı yok. Ama Motospeed çok şık duruyor. Çok ikilemde kaldım. Şimdiden yanıtlayan arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir kullandığım G300S (2 sene. İsterseniz inceleme yaparım.) Artık düzgün çalışmıyor. Yeni mouse almaya karar verdim. Aklımda iki model var. Bütçe 80 TL civarı. İstesem bütçeyi aşarım ama bir mouseye o kadar para vermek istemiyorum. O nedenle şu kadar ekle şunu al gibi yorumlar atmazsanız sevinirim :D.
Düşündüğüm modeller şunlar =

1- Motospeed V40 Makro Gaming Mouse - n11.com
2- A4 Tech Xl-750bh Bronz Lazer Oyuncu Mouse - n11.com

Sizce hangisini almalıyım. Motospeed v40 alacaktım ama dpi 250'şer artıyor. A4 Techde öyle bir sıkıntı yok. Ama Motospeed çok şık duruyor. Çok ikilemde kaldım. Şimdiden yanıtlayan arkadaşlara teşekkürler.

Kim dedi 250 250 artıyor diye driver'ından istediğin şekilde ayarlamasını yapmakta özgürsün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı