Bloody V7MA vs A4 Tech XL-750BH

UnKnown44

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İş PC sistem özellikleri:
Anakart: Asus Tuf B450-PLUS
İşlemci: Ryzen 5800x
İşlemci Soğutucu: ThermalRight Phantom Spirit 120
Ekran Kartı: Asus Dual 6600XT
Ram: Corsair Vengeance 16GBx2 3000MHz
Depolama: Kioxia Exceria 500GB M.2/ Kioxia 960GB SSD
Kasa: Aerocool Cipher
Monitör: 2xDell 19''
Mouse: Bloody V7Ma/Logitech M330
Klavye: Fujitsu
Power Supply: High-Power 650W
Selamlar arkadaşlar iki mouse arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi daha mantıklıdır?
Makro özellikleri olan bir mouse istiyorum. Çok bir özellik aradığım yok. Makro işlevini yeterli düzeyde yapması yeterlidir. PUBG için kullanmak istiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından Bloody V7MA çok daha yeni bir mouse ve Multicore yazılımı ile makro konusunda gayet başarılı. Boyut olarak büyük bir üründü yalnız.

Teşekkür ederim tavsiyenizi dinleyerek V7MA aldım.

f5 eski mausumdu elime oturusu ve 3x tusuna ıstedıgın makroyu atayabilmen bir artı ama v7ma yada alıştım sayılır tutuş f5 kadar iyi gelmedi bana. Sag parmaklar biraz boşlukda kalıyor ama yazılım olarak oscarı tek geçerim makro için alacaksan coresi aktif blody serisi yada f serisinin üstüne yok logitech g300 mausumda var makrosu çöp olduğu için yatıyor resmen

f5 eski mausumdu elime oturusu ve 3x tusuna ıstedıgın makroyu atayabilmen bir artı ama v7ma yada alıştım sayılır tutuş f5 kadar iyi gelmedi bana. Sag parmaklar biraz boşlukda kalıyor ama yazılım olarak oscarı tek geçerim makro için alacaksan coresi aktif blody serisi yada f serisinin üstüne yok logitech g300 mausumda var makrosu çöp olduğu için yatıyor resmen

Ben de tam şimdi g300s alsam mı diyordum. Bir tane daha alma ihtiyacım oldu.

V7MA'nın makrosunu gayet iyi bir şekilde kullanıyorum. Makro tuşunda komboyu ayarladım istediğim şekilde döngüyü sağladım. Ancak Logitech g300s'in videolarını izlerken bir nokta dikkatimi çekti. Aynı anda farklı tuşlara atanan makrolar aktif olabiliyor. Yani hem 4. tuştaki makroyu hem de 5.tuştaki makroyu aktifleştirebiliyor. Yanlışım yok değil mi?

V7MA'da bunu ben yapamadım. Yani default ayarlarda 4. tuşa makro ataması yaparak oyun içerisinde makroyu aktifleştiriyorum. Ancak 5. tuşa yapmış olduğum makroyu aktifleştirdiğimde 4. tuş pasif oluyor. Acaba ben mi yapamadım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı