Çözüldü A4Tech hareket etmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhabalar, A4Tech var ben de bayağı sağlamdır bilirsiniz. Oyun oynuyordum bir anda mouse hareket etmemeye başladı ama bu sağ tık, sol tık, ortadaki scoll tuş çalışıyor. Mouse imleci hareket etmiyor, Mouse'yi çeviriyorum ama tepki yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
A4Tech X87 kullanıyorum 2 yıldır bozulsa da yeni fare alsam diyorum. Bozulmuyor. Acayip sağlam. Kaç defa yere düştü kaç defa kablosu sıkıştı bana mısın demiyor.

11 yıllık bozulmayan A4Tech farem var artık sıkıntıdan yeni mouseleri keşfetmek için aldım ve kenara bıraktım. Düşünün.

11 yıllık bozulmayan A4Tech farem var artık sıkıntıdan yeni mouse'leri keşfetmek için aldım ve kenara bıraktım. Düşünün.
Arkadaşın yaşı büyük ihtimalle 17 falandır. Lakin bilirsiniz, A4Tech kaliteli bir markadır, mouse'leri öyle kolay kolay bozulmuyor. Onu anlatmak istedim arkadaşlara.

Evet, orası öyle yeni modelleri sıkıntılı oluyor. Ama boş verin kaliteli olmasını veya dandik olmasını konu sapıttı gitti :D

Konu kapansın bence de teknoloji tamamen şans işidir sen gidip Razer marka Hyper marka ya da bir klavyeye 500 TL versen de onun 2. günü bozulma şansı da vardır belli olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahahaha :D vallahi aklıma pek bir şey gelmiyor eski usul sensöre üflemek dışında ömrünü tamamlamış gibi duruyor :D
Vallahi arkadaştan almıştım ne kadar kullanıldı bilmiyorum ama yeni gibi eski de olabilir. İdarelik kullanıyordum zaten şu an G300s var ama A4Tech hissiyatı daha iyi ve elime daha iyi oturuyor :D

Vallahi arkadaştan almıştım ne kadar kullanıldı bilmiyorum ama yeni gibi eski de olabilir. İdarelik kullanıyordum zaten şu an G300s var ama A4Tech hissiyatı daha iyi ve elime daha iyi oturuyor :D
Emanet malın canı ayıplı yerinde olur derler
Bende 3-4 sene önce BİM'den kablosuz Mouse'nu almıştım 25 TL'ye halen film açarken vs kullanıyorum uzaktan :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı