Çözüldü A4Tech hareket etmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhabalar, A4Tech var ben de bayağı sağlamdır bilirsiniz. Oyun oynuyordum bir anda mouse hareket etmemeye başladı ama bu sağ tık, sol tık, ortadaki scoll tuş çalışıyor. Mouse imleci hareket etmiyor, Mouse'yi çeviriyorum ama tepki yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emanet malın canı ayıplı yerinde olur derler
Bende 3-4 sene önce BİM'den kablosuz Mouse'nu almıştım 25 TL'ye halen film açarken vs kullanıyorum uzaktan :D
Ahahaha, şu an ölüyorum mouse'nin altındaki sensöre parça yapışmış ondan oynamıyormuş olan şu an çalışıyor cayır cayır :D
Sorun çözüldü :D

Biraz öyle oldu herhalde :D. Yok, yok Mouse'yi ben sahiplendim zaten benim malım artık :D

Geçenlerde bende fanların ışığını yakmaya çalışıyordum PC'den bir türlü ışık gelmedi.
Kasayı açtım kabloları söktüm her şeyi dağıtıyordum tam o anda fanların kumandası gözüme çarptı o an yıkıldım salaklığım yüzünden 30 dakika kasayı söküp topladım :D bazen basit şeyleri düşünemiyor insan

Geçenlerde bende fanların ışığını yakmaya çalışıyordum PC'den bir türlü ışık gelmedi.
Kasayı açtım kabloları söktüm her şeyi dağıtıyordum tam o anda fanların kumandası gözüme çarptı o an yıkıldım salaklığım yüzünden 30 dakika kasayı söküp topladım :D bazen basit şeyleri düşünemiyor insan
Bazen gözden kaçabiliyor ben de mouse'yi açacaktım neyi var neyi yokmuş diye elektrik elektronik mezunuyum. Acmisken bir iç dış temizlik yapayım o halde 😅
IMG_20210928_010942.jpg
IMG_20210928_010703.jpg

Görseldeki model en çok kullanılanlardan biri. Ben de 2013 yılında almıştım 10 TL idi fiyatı. O zamandan beri sorunsuz kullanmıştım ve geçen sene çift tıklamaya başladı.

Görseldeki model en çok kullanılanlardan biri. Ben de 2013 yılında almıştım 10 TL idi fiyatı. O zamandan beri sorunsuz kullanmıştım ve geçen sene çift tıklamaya başladı.
Çift tıklama sorunu yaşasam da hallederim bir şekilde malzeme değiştirerek ama ben memnunum mouse'den işimi görüyor.
Konu kapansın bence de teknoloji tamamen şans işidir sen gidip Razer marka Hyper marka ya da bir klavyeye 500 TL versen de onun 2. günü bozulma şansı da vardır belli olmaz.
Aynen öyle hocam, teknoloji biraz da şans işi. Konu kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı