A5 2016 Stock ROM flashlarken ''Custom Binary Blocked by FRP Lock'' hatası verir mi?

Sadece ap varsa Ap'ye atacaksınız.

Pass yazısından sonra telefon normal olarak açıldı. Kurulum ekranına geldiğimde Wi-Fi ağı bağlıydı ama Odin'le üstteki arkadaşın verdiği ROM'u attım. Sanki hiçbir şey değişmedi.

İkinci denememde Odin'le stock ROM atarken yarıda bir yerde kabloda temassızlık olmuş ve cihaz Smart Switch'e bağlayın diyor. Smart Switch telefonu desteklemdiği için Kies deneyeceğim.

@ReProof hocam bakma imkanininz var mi?
@Umut Nas hocam?

Simdi tekrar ustteki arkadasin attığı ROM'u flashladim. Yine stock ROM olmadi eski haline geri dondu. Stock ROM linki atar misiniz?

Son düzenleme:
Pass yazısından sonra telefon normal olarak açıldı. Kurulum ekranına geldiğimde Wi-Fi ağı bağlıydı ama Odin'le üstteki arkadaşın verdiği ROM'u attım. Sanki hiçbir şey değişmedi.

İkinci denememde Odin'le stock ROM atarken yarıda bir yerde kabloda temassızlık olmuş ve cihaz Smart Switch'e bağlayın diyor. Smart Switch telefonu desteklemdiği için Kies deneyeceğim.

@ReProof hocam bakma imkanininz var mi?
@Umut Nas hocam?

Simdi tekrar ustteki arkadasin attığı ROM'u flashladim. Yine stock ROM olmadi eski haline geri dondu. Stock ROM linki atar misiniz?

Telefon içerisinde ki yazılım aynı olduğundan dolayı stok ROM flaşladıktan sonra bir şey olmamıştır. Farklı ülkeye ait yazılım yüklemeyi deneyin.

Telefon içerisinde ki yazılım aynı olduğundan dolayı stok ROM flaşladıktan sonra bir şey olmamıştır. Farklı ülkeye ait yazılım yüklemeyi deneyin.

Hangi ülkeyi önerirsiniz? Fark eder mi?

Çok bir şey fark etmiyor. Bunu bir deneyin. Sorun çözülürse tekrar ilk attığım Türkiye ROM'una dönersiniz.
Hocam odin logu bu şeklde:

<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> A510FXXS8CSC1_A510FVFG8CSC1_A510FXXS8CSC1_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/003> Odin engine v(ID:3.1005)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Initialzation..
<ID:0/003> Get PIT for mapping..
<ID:0/003> Firmware update start..
<ID:0/003> SingleDownload.
<ID:0/003> sboot.bin
<ID:0/003> NAND Write Start!!
<ID:0/003> cm.bin
<ID:0/003> boot.img
<ID:0/003> recovery.img
<ID:0/003> system.img
<ID:0/003> cache.img
<ID:0/003> hidden.img
<ID:0/003> FAIL!
<ID:0/003>
<ID:0/003> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Geri
Yukarı