A5 2017 Alınır Mı ?

A7 2017 bence hiç alınmayacak bir telefon pozisyonuna geldi. 2.000 TL'ye çıkmışsın bence zorla bütçeyi. S7 seni en az 5 yıl götürür. Ama A5 2017 hiç alınmaz (OIS olmayan telefonların hiçbiri alınmaz :))

Ama karar senin. İstersen biraz bekle S8'ler stoklara girince indirim gelir.
1000TL ve altı telefonların hiçbirinde OIS yok. Alınmamalı mı ? Yoksa 2000TL ve üzerinde mi ? Çok öznel bir yargı bu.

OIS, amiral gemisi için olmazsa olmaz elbette. Ama amiral gemisi altında olan telefonlarda pek bulunmuyor. O zaman o telefonlar alınmaz mı? Bu nasıl bir mantık?

Bunun dışında OIS`e şöyle bir detaylıca bakmadım. Güzel bir şey fakat nedense bana olmazsa olmaz gibi gelmiyor. Ama gerçekten hoş.
Bu arada IDOL 4 modelinde EIS var mı ? Varsa nasıl açılıyor ?

1000TL ve altı telefonların hiçbirinde OIS yok. Alınmamalı mı ? Yoksa 2000TL ve üzerinde mi ? Çok öznel bir yargı bu.
Mesajı iyi anlasaydın eğer bunu yazmazdın. 2.000 TL fiyat belirtmiş arkadaş. 2.000 TL'yi belirtmişim ben zaten. 1.000 TL altı telefonlarda zaten OIS olmadığını bende biliyorum merak etme. (y)

EIS zaten yazılımsal bir olay. Kendiliğinden aktif zaten.

Sanırım EIS, Idol 4 modelinde yok.
Var diye duymuştum. Pek emin değilim o konuda.
OİS video çekimi için olmazsa olmazdır, çok önemli bir bileşen. Fotoğrafta pek etki etmez.
Koşu yaparken o sarsıntı efektleri isteniyorsa ne yapılmalı ? Bu işe yarıyor diye biliyorum.

S7'den eksiği yok mu kamera olarak ? :LOL: OIS yok A serisinde. Bu bile tek atar almamak için. 400 TL daha zora 2.400 TL'ye S7 al. İnan A5 2017 ile S7'yi yan yana koy bariz S7 koyar farkını.

Samsung Galaxy S7 G930 32 GB Siyah Cep Telefonu

Eksiği yok derken yanlış anladınız galiba. Tabikii S7 kat kat daha üstün, iyi fotoğraf çektiğini vurgulamak için öyle yazdım.

2100TL'ye Iphone SE 64GB buldum. Onu alabilirim. Sizce almalı mıyım ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı